Pomůžeme od bolesti
FYZIOklinika
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
FYZIOklinika Volejte od 7:00-15:00

PCR testy 3v1 na COVID-19, Chřipku, RSV

Cítíte se nemocní, máte příznaky respiračního onemocnění, ale nevíte zda se jedná o COVID, Chřipku, RSV nebo "obyčejné" nachlazení? Nyní se můžete ve FYZIOklinice nechat jednoduše ze slin otestovat unikátním testem vyvinutým českou laboratoří.

Na našem testovacím místě provádíme kombinované testy 3v1 pro detekci virů COVID, chřipka A/B, RSV A/B za cenu běžného PCR Covid testu - 800 Kč. Odběr je rychlý a bezbolestný- ze slin. 

Jedná se o jedinečný diagnostický test vyvinutý českými vědci! 

Respirační syncytiální virus (RSV)

Respirační syncytiální virus (virus RSV) může způsobovat běžné nachlazení, ale bohužel může vést také k vážným dýchacím obtížím nebo dokonce k těžkému zánětu plic. Infekci RSV lidé obvykle ani nezaznamenají, prodělají normální nachlazení nebo posmrkávají a za pár dní se zase zotaví. Virus ale může způsobit také velmi těžkou infekci. Někteří lidé jsou ohrožení závažnější formou onemocnění, která může vyžadovat hospitalizaci, kyslíkovou terapii a může způsobit dlouhodobé zdravotní následky, jako například astma. Téměř všechny děti prodělají infekci RSV do svých 2 let. V průběhu života se může člověk nakazit virem RSV několikrát.

Chřipka

Chřipka je nakažlivé virové onemocnění postihující převážně dýchací cesty. Má výrazné celkové příznaky, jako je horečka, bolesti hlavy, svalů a kloubů.

Covid-19

Covid-19 je vysoce infekční onemocnění, které je způsobeno koronavirem SARS-CoV-2. Příznaky nemoci covid-19 jsou různé, od bezpříznakového stavu až po závažné onemocnění, ale často zahrnují horečku, kašel, únavu, dýchací potíže a ztrátu čichu a chuti. 

 

Více informací si můžete přečíst ZDE

Test je možné zaplatit na místě, nebo zakoupíte dopředu Koupit na eshopu  

Mohlo by vás zajímat