Pěnový válec training foam roller

Potřebujete se protáhnout a rozmasírovat ztuhlé svaly? Tato posilovací pomůcka je určena pro funkční tréninky typu cross training, především pro posílení břišního svalstva a protažení a zahřátí svalů.

Tento pěnový válec díky svému unikátnímu 3D vzorku při správném použití připomíná opravdovou masáž. Je vhodný na začátek či konec tréninku místo protažení a skvěle celý trénink doplňuje. Při masáži touto pomůckou si ulevíte od bolesti vzniklé namožením určité části těla či opakováním téhož pohybu.

NÁVODY NA CVIČENÍ

Návody 1 - obrázek
Tento cviku slouží jako automasáž k uvolnění hýždí (např. intezivním posilování). Díky relativně náročnější (balanční) pozici zároveň aktivujete břišní svaly a posilujete paže.
Návody 2 - obrázek
Tento cviku slouží primárně jako automasáž k lýtkových svalů.Náročná (balanční) pozice zároveň vyžaduje aktivní střed těla, břišní svaly a paže.
Návody 3 - obrázek
Tento cviku slouží primárně jako automasáž k uvolnění širokých svalů zádových a dlouhých svalů podél páteře (např. intenzivní posilování). Díky relativně náročnější (balanční) pozici zároveň aktivujete břišní svaly a posilujete paže.

Doporučujeme: Cviky prezentované na našich webových stránkách jsou připraveny a prezentovány univerzitně vzdělanými fyzioterapeuty. Jednotlivé cviky provádějte pouze v případě, že jste si vědomi konkrétní příčiny problému (symptomů) svého zdravotního stavu. V případě nejasností kontaktujte fyzioterapeuta, nebo rehabilitačního lékaře. Některé cviky Vám při špatném výběru mohou zdravotní stav zhoršit!

Články o zdraví
Hledáme fyzioterapeuty
Pomoc obětem nehody