FYZIOklinika v médiích

Iva Bílková v rádiu TIPNaše centrum FYZIOklinika se snaží co nejvíce informovat veřejnost o svých službách a o pomoci, kterou poskytuje lidem s obtížemi nejen pohybového aparátu. Kromě provozování nejrůznějších akcí a projektů, vlastních webových stránek a působení v nových médiích FYZIOklinika poskytuje i rozhovory do rádií, lifestylových televizních pořadů a časopisů. Snažíme se tímto způsobem divákům ukázat, jak probíhá terapie u nás v centru. Pokud je to možné, natáčení probíhá přímo v prostorách FYZIOkliniky, aby byli diváci seznámeni i s příjemným prostředím, ve kterém fyzioterapeuti s klienty pracují.

Iva Bílková v rádiu JuniorJsme rádi, že můžeme touto cestou veřejnosti poodhalit něco málo z tajů fyzioterapie a objasnit, co vše musí takový fyzioterapeut zvládat a vědět. Posuďte sami. Není to kromě tvrdé píle a dřiny také dar shůry? Nejen, že musí mít v hlavě, ale musí mít to „něco“ i v rukou, protože to je jeho ozdravovací nástroj. Diváci, posluchači a čtenáři se tak mohou mimo jiné seznámit s diagnostikou pomocí ultrazvuku a také nejmodernější přístrojovou léčbou Rázovou vlnou, která je unikátní v celosvětovém měřítku a my jsme hrdí, že ji máme právě u nás!

Neváhejte proto kontaktovat naše pracoviště, kde se vynasnažíme, aby Vám byla poskytnuta co nejefektivnější úleva od Vašich obtíží.

Natáčení se Snídaní s NovouFYZIOklinika firmou roku 2017 pro kraj Praha

Natáčení pořadu VíkendVýběr několika našich rozhovorů

NAPSALI O NÁS

 Deník Metro

www.novinky.cz

www.tyden.cz

www.magazinelita.cz

www.vitalia.cz

www.sport.cz

www.rungo.idnes.cz

www.pharmnews.cz

www.prochlapy.cz

www.invarena.cz

www.svetbehu.cz

www.vitalnisenior.cz

www.penzista.net

www.zenyprozeny.cz

www.zenydivky.cz

www.ctidoma.cz

www.mednews.cz

www.pro-miminka.cz

www.topvip.cz

www.firststyle.cz 

www.terapie.digital.cz

www.ordinace.cz

Kontaktní formulář

Vyplňte své jméno
Vyplňte své příjmení
Zadejte platný e-mail
Zvolte kraj
Napište vzkaz
Potvrďte, že jste člověk.
Reference
FYZIOklinika Firma roku