Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Blokáda SI skloubení

Otázka

Dobrý den,

prosím o radu, kam se obrátit s potížemi pohybového aparátu - blokáda L-S vert., SI skloubení, atd. Nechci hodiny vysedávat na příjmových ambulancích a pak dostat injekci na bolest. Najde se někdo, kdo mě přijme bez čekání několik hodin - na objednání, vyšetří a podnikne další kroky k léčbě? Jsem připravena aktivně spolupracovat, to je samozřejmé.

Děkuji.
 

Odpověď

Dobrý den,

bolesti blokád páteře léčíme vcelku velmi úspěšně pomocí Rázové vlny a fyzioterapie. Prosím, kontaktujte nás a chtějte Fyzioterapii All-Inclusive. Kolega Vám nabídne nejbližší možný termín. Pokud se někdo zruší pro nemoc, může to být i dnes.

S přáním pěkného dne
Iva Bílková - FYZIOklinika

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.