Z emailů

PAN M. N. - PRAŽSKÝ PŮLMARATON, 8. 4. 2014

Před pražským 1/2maratonem jsem měl cca třítýdenní bolesti na vnější straně pravého kolene. Měl jsem velké obavy, zda vůbec 1/2maraton odběhnu. Dozvěděl jsem se z internetových stránek Runczech.cz, že budete ve startovním zázemí poskytovat své služby, které jsem využil. Před během mne děvčata z FYZIOkliniky po vysvětlení problémů zatajpovaly pravé koleno včetně Achillovky na levé noze (při bolesti pravého kolene jsem zřejmě podvědomě odlehčoval pravou nohu a více zatěžoval levou, což se při delším běhu odráželo i bolestí na levé achillovce). 1/2maraton jsem doběhl a myslím, že především zásluhou zatepování. Šel jsem děvčatům poděkovat a poskytnout zpětnou vazbu bezprostředně po doběhu. Po doběhu mne koleno opět rozbolelo. Děvčata mi sundaly tape a aplikovali rázovou vlnu a poté opět zatapeovaly. Jelikož v neděli opět poběžím maraton v Rotterdamu, objednal jsem se do FYZIOkliniky na čtvrtek na opětovné zatajpování na nedělní maraton.

Ještě jednou bych chtěl poděkovat. Zdravím M. N.

 

pan l. p. ze slovenska

Vzhledem k mému sedavému zaměstnání jsem měl problém s bolavými zády. Na internetu jsem hledal vhodného odborníka, který by mi pomohl a po malém průzkumu jsem se rozhodl pro FYZIOkliniku, kterou jsem následně kontaktoval. Po vyplnění krátkého formuláře jsem odpověděl na otázky týkající se mého problému. Následovala kompletní a podrobná prohlídka celého těla. Sezení probíhalo na velmi profesionální úrovni, ale zároveň velmi přátelsky. Paní Mgr. Bílková dokázala dostat mé tělo do uvolněné pozice a proto se jí také podařilo odblokovat má bolavá záda. Na závěr mi vysvětlila, jak si uvolňovat svalstvo, jaké cvičení mi pomůže a naopak, které je pro mě nevhodné. Hned po jednom sezení cítím úlevu v oblasti zad.

Nelituji ani vteřiny strávené v péči FYZIOkliniky a doporučuji ji každému, kdo má jakékoliv bolesti. Je zárukou profesionality, odbornosti a zkušeností. Nebudete litovat.

L. P. ze Slovenska

 

pan m. k. - maraton

Chtěl bych Vám poděkovat, protože aplikace tapu přes koleno přinesla své výsledky. Tape pomohl, vydržel a skutečně jsem o něm "víceméně nevěděl", žádná bolest nad rámec obecné bolesti. Dokonce jsem nabyl přesvědčení, že za rok si nechám pro takto extrémní zátěž otapovat obě kolena preventivně. Pro běžný sport se však i nadále pokusím fungovat bez něho a uvidím, jak to půjde.

S pozdravem M. K.

 

paní miluše m., 2014

Vážení, jsem Vaší péči dodnes vděčná za to, že jste mě zbavili "ostruhy". Když na ty okamžiky vzpomínám, tak v duchu nevěřím. Tehdy jsem se po návratu z chalupy osmělila a zavolala na Vaší kliniku. Tenkrát jsem volala SOS na všechny strany a od vás přišla okamžitá odpověď: "Přijďte zítra ráno!". Nevěřila jsem svým uším, těsně před Silvestrem a žádné čekání? Jste bez diskuse jedničky a mnoha svým známým jsem o Vaší FYZIOklinice vyprávěla. Přeji Vám Všem co nejvíce pracovních úspěchů a uzdravených "babek" jako jsem já!

Krásné svátky ze srdce přeje a vzpomíná Vaše bývalá pacientka Miluše M. (73)

 

PAN V. R., 5. 1. 2015

Chtěl bych Vám poděkovat za Vaši spolupráci. Loket se mi opravdu zlepšil do té míry, že můžu dělat prakticky všechno co předtím. Na druhou stranu se mi v důsledku přetížení podařilo zranění na pravém zápěstí, takže se chci zeptat, zda se i na toto dá také použít rázová vlna a případně se k Vám objednat na nejbližší volný termín, než opět odletím do Afriky.

Přeji všechno dobré do nového roku. V.R.

 

pan j. g., 2015

Dobrý den, rád bych Vám alespoň tímto způsobem poděkoval za čas, který jste mi minulý rok věnovali. Po Vašich terapiích a péči jsem po čase  celý rok přežil bez návštěvy doktora, obstřiků, prášků a injekcí.

Ještě jednou Vám moc děkuji, s pozdravem J. G.

 

paní L. Z.

Dobrý den paní magistro, dnes jsem byla s dcerou kvůli skolióze na RTG a po Vaší 3 měsíční péči jí naměřili 13 stupňů, před půl rokem měla 16 stupňů.
Moc Vám děkuji, protože je to především Vaše zásluha. Jsem s Vámi moc spokojená, nadšená. Dcera se k Vám těší.
Jste plná energie, umíte ji motivovat a nepochybně své práci rozumíte.
S paní rehabilitační pracovnicí ve státním zařízení, kam jsme před Vámi chodili, se Vaše hodiny vůbec nedají srovnat.

Ještě jednou moc, děkuji L. Z.

 

paní b. b.

Dobrý den paní Mgr. Bílková,
chtěla bych Vám poslat zpětnou vazbu na tapování, na kterém jsem u Vás včera byla. Zatím mi to tedy porod neuspíšilo a nevím jestli to má přímou souvislost s tapem na břiše nebo s tapem ala dvě hvězdičky na odblokovaném esíčku, ale zmizely mi otoky nohou. Bříško je jakoby víc nahoru, což je pohodlnější a když mám „poslíky“ tak to necítím tak hodně křečovitě, je to příjemnější. Chvilku po tom, co jsem od Vás odešla, začalo se miminko trochu víc pohybovat, patrně mu tam vznikl asi nějaký pohodlnější prostor, ale nevím – hodnotím to pocitově jako laik.
Co se týče toho odblokovaného esíčka a tapů, to se jízdou v autě docela rozleželo a začalo mě to víc bolet, což chápu jako nutnost, když jsem to měla zablokované, ale ihned po tejpu mi přestala vystřelovat bolest do pravé části hýždě a úplně přestalo takové to „vypínání“ nohy, které jsem před tím měla. Po zatapování jsem měla pocit, jako by mi někdo příjemně držel záda ve správné rovině, sezení přestalo být bolestivé okamžitě, při chůzi to bolelo docela dost, ale dneska už je to o hodně lepší, chodí se mi skvěle i když to ještě dost cítím, ale pokrok je tam veliký a myslím, že zítra, popřípadě pozítří už mi tu blokádu budou připomínat jen zelené hvězdičky z tapů na zádech.

Ještě jednou mockrát děkuji, že jste mě tak rychle vzala a pomohla mi!

Mějte se moc hezky!
B. B.

 

paní l. j., 15. 6. 2015

Dobrý den,
chtěla bych moc poděkovat za Vaši péči i přístup k mé akutní bolesti. Slečna fyzioterapeutka se mi hodinu opravdu plně věnovala a její fyzioterapie a rázové vlny mi opravdu pomohly. První den jsem ještě velikou změnu nepozorovala , ale den poté jsem ráno dokonce zaspala, narozdíl od předešlých noci, kdy jsem bolestí nemohla ani spát.
Ještě jednou moc děkuji za záchranu!!!

S pozdravem L. J.

 

paní V. P., 4. 9. 2015

Dobrý den,
chtěla jsem Vám moc poděkovat. Jsem před operací kolene (TEP - totální endoprotéza). Přišla jsem k Vám s kolenem výrazně oteklým a bolestivým. Bolest vyzařovala silně až do celé nohy a chodidla. Při daném úhlu ohnutí se mi nakonec koleno výrazně bolestivě zablokovalo a díky otoku bylo omezeně pohyblivé a ohebné. Ke konci léčby před operací, po terapiích Rázovou vlnou a přístrojových lymfodrenážích, na které jsem k Vám na FYZIOkliniku docházela cca 2-3x týdně po dobu 3 měsíců, se cítím mnohem lépe, koleno je bez otoku a bolestivost výrazně menší. Někdy nemusím brát ani léky proti bolesti. Již mě netrápí ani bolest vyzařující do celé nohy. V noci bolest občas přichází, to si léky stále ještě beru, ale i přesto bolest stále zůstává při zablokování kolene v určitém úhlu. Bylo mi řečeno, že to souvisí s degenerativním opotřebením chrupavky kolenního kloubu. Je tedy nutná náhrada kolenního kloubu. Poro i přes podstatné zlepšení po terapiích u Vás ve FYZIOklinice, bohužel musím na operaci, která mě čeká již příští týden.
I přes to jsem Vám vděčná za Vaši empatickou péči, pomoc a důležitou úlevu od bolesti, jež jste mi před operací poskytli.

S pozdravem  a přáním krásného dne V. P.

 

pan p. k., 9. 9. 2015

Dobrý den,
chtěl bych touto cestou moc poděkovat slečně ze Slovenska, která mi v sobotu před večerním během na 10 km perfektně zatejpovala koleno. Ještě dvě hodiny před startem jsem nevěděl, jestli kvůli bolavé čéšce vůbec budu startovat a nakonec z toho byl nejlepší osobní čas. Koleno drželo perfektně.

Srdečné díky a hezký den.
P. K.

Vše o Rázové vlně
Nabídka léčby