Ceník inzerce na portálu FYZIOklinika

Návštěvnost webu FYZIOklinika.cz je nejčtenější český portál se zaměřením na pohybový aparát. Nejedná se o klasický zpravodajský web, ale o neustále se vylepšující portál typu encyklopedie, kteří naši klienti využívají opakovaně. Naši univerzitně vzdělaní fyzioterapeuti a jiní odborníci školení v různých příbuzných oborech (kondiční trenéři, porodní asistenti, profesionální sportovci nebo tanečníci apod.) popisují odborná témata přístupnou formou tak, aby problematice porozuměla laická veřejnost.

 • Nejlepším hodnocením naší práce je neustále rostoucí čtenost našeho portálu.
 • FYZIOklinika.cz je největší světová databáze fyzio návodů na cvičení.

V roce 2014 jsme se rozhodli vytvořit největší, komplexní a ZDARMA veřejně dostupnou databázi odborně vedených fyzioterapeutických návodů na cvičení. Návody vycházejí z mnoha odborných metod, které naši univerzitně vzdělaní fyzioterapeuti denně využívají ve své práci s klienty v centru fyzioterapeutické péče FYZIOklinika.

 • Návody na cvičení jsou tvořeny jednak popisem jednotlivých cviků, kterých jsme dosud publikovali téměř 300. Tyto návody na cvičení jsou seskupovány do různých skupin návodů na cvičení se zaměřením na konkrétní zdravotní problém.
 • Každý návod na cvičení je předvedený v krátkém, názorném videu, pečlivě nafocen a popsán tak, aby byl velmi snadno pochopitelný. Návštěvník portálu tak nemusí studovat dlouhý materiál nebo poslouchat zbytečně dlouhé video. Zároveň neopomíjíme k návodům připojovat upozornění na časté chyby apod.

Fyzioklinika.cz v číslech

Čtenost našeho portálu od doby jeho vzniku neustále roste. V dubnu 2017 jsme zaregistrovali celkem 266 480 shlédnutí našich stránek. Portál má v týdnu poměrně konstantní sledovanost. Pokles sledovanosti na polovinu je patrný pouze na Štědrý den, 24.12., a na Silvestra, 31.12., nejvyšší sledovanost je v pracovní dny, v běžných volných dnech roku klesá jen o přibližně 20–25%.

Hodnoty návštěvnosti za únor 2017:

 • Z firemního segmentu: za měsíc únor tvořili zaměstnanci českých firem 88 % čtenářů, 8 % bylo ze Slovenska, 1 % z Německa a zbytek připadl na ostatní země světa.
 • Ze zdravotních, školních a sociálních profesí bylo 18,5 % všech firemních návštěv.
 • Hodnoty návštěvnosti soukromých „nefingerprintovaných“ osob je možné aproximovat.
 • Geografické rozmístění našich čtenářů odpovídá rozložení české populace.

Úspěchy na YouTube

Návody na cvičení jsme začali publikovat na webu přibližně v říjnu roku 2016 a po asi 10 měsících jsme oslavili 1 750 000 shlédnutí na YouTube (aktuálně 280 videí). Koncem dubna 2017 jsme měli přibližně 2 100 odběratelů. Naše nejdéle umístěná videa mají sledovanost okolo 38 000 shlédnutí a čísla neustále rostou.

Neustále se také zvyšuje doba sledování našich videí.

Doba sledování videí

Proč u nás inzerovat – Co nabízíme

 • FYZIOklinika.cz je nejčtenější český encyklopedický portál se zaměřením na pohybový aparát.
 • Od svého založení v roce 2012 se dostal velmi rychle na špičku webů v oboru fyzioterapie, rehabilitace a zdravotní ústavní péče.
 • Jak v České republice, tak ve světě nemá tento portál svoji obdobu.

Něco navíc?

Inzerentům, kteří si objednají na našem portálu FYZIOklinika.cz bannerovou kampaň v ceně alespoň 100 000 Kč za kalendářní rok, nabízíme možnost publikovat PR články s vhodnou příbuznou zdravotní tématikou do naší databáze (po redakčním schválení obsahu FYZIOklinikou). Stejně tak nabízíme možnost testování jejich výrobků a zveřejňování recenzí na webu. Rovněž nabízíme možnost participace na internetových soutěžích pořádaných tímto portálem nebo dalších akcích pořádaných či spolupořádaných FYZIOklinikou.

Ceník reklamy na portálu FYZIOklinika.cz

Reklamu je možné účtovat a hradit v CZK a EUR

Cena bannerové reklamy:

Bannery Rozměr (px) Počet zobrazení Předpokládaná doba zobrazování Cena CPT** Počet zobrazení Předpokládaná doba zobrazování Cena CPT**
Desktop web: 25 000 1 týden 12 000 Kč* 480 Kč 100 000 1 měsíc 35 000 Kč* 350 Kč
Floating
(half page)
skyscraper
160×600
230×600
240×600
Floating
(half page)
fat-skyscraper
240×400
Mobilní verze webu:
In-text banner 320×100
Anchor/overlay ads

* Uvedené ceny jsou za počet zobrazení v rámci libovolné kombinace bannerů.
** CPT = cena za 1 000 shlédnutí
Formáty bannerů: gif, jpg nebo html reklama

 

Ostatní ceny:

Testy výrobků nebo produktů: 2 000 Kč – test zůstává trvale v databázi FYZIOklinika.cz

 

Sjednání inzerce:

Inzerci si můžete sjednat na:

 • telefonu: +420 602 600 421
 • e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuality

Víkend na téma virtuální realita

10. 01. 2018

Dne 9. ledna 2018 vysílala televize Nova reportáž s naší vedoucí fyzioterapeutkou Mgr. Ivou Bílkovou v pořadu Víkend. Reportáž byla natáčena přímo ve FYZIOklinice a to na téma Virtuální realita. Toto téma si vybrala televize cíleně vzhledem k zájmu o Virtuální…

Finále soutěže firma roku 2017

07. 12. 2017

Dvanáctý ročník podnikatelských soutěží Vodafone Firma roku a Česká spořitelna Živnostník roku vyvrcholil 6. prosince slavnostním galavečerem na Pražském Žofíně a FYZIOklinia byla u toho! Do finále postoupilo celkem čtrnáct živnostníků a čtrnáct firem (za kaž…

Řekli o nás

Z běžeckých závodů
Z běžeckých závodů Z běžeckých závodů Pan M. N. - Pražský půlmaraton, 8. 4. 2014 Před pražským 1/2maratonem jsem měl cca třítýdenní bolesti na vnější straně pravého kolene. Měl jsem velké obavy, zda vůbec 1/2maraton odběhnu. Dozvěděl jsem se z internetových stránek Runczech.cz, že budete ve…
Pomáháme profesionálním sportovcům
Pomáháme profesionálním sportovcům Pomáháme profesionálním sportovcům Jako soukromé centrum fyzio­te­ra­peu­tické péče jsme si vědomi toho, že naši klienti od nás očekávají maximální a profesionální péči. A to se snažíme dodržet a nezklamat Vaši důvěru. Naším cílem je Vám okamžitě a efektivně pomoci. A právě kvůli tomuto…
Reference od našich klientů
Reference od našich klientů Reference od našich klientů Pan M. D. ze společnosti MDfilter "V poslední době se u mne objevují stále častěji zdravotní pohybové problémy, které mne částečně omezují. Absolvoval jsem bezpočet vyšetření. návštěv u lékařů a dalších poradců, avšak prozatím nikdo nedokázal mé problémy uchopit tak,…