Rodinná výzva – září 2018
Ordinace roku 2017 2. místo

Ceník inzerce na portálu FYZIOklinika

FYZIOklinika.cz je nejčtenější český portál se zaměřením na pohybový aparát. Nejedná se o klasický zpravodajský web, ale o neustále se vylepšující portál typu encyklopedie, kteří naši klienti využívají opakovaně. Naši univerzitně vzdělaní fyzioterapeuti a jiní odborníci školení v různých příbuzných oborech (kondiční trenéři, porodní asistenti, profesionální sportovci nebo tanečníci apod.) popisují odborná témata přístupnou formou tak, aby problematice porozuměla laická veřejnost.

 • Nejlepším hodnocením naší práce je neustále rostoucí čtenost našeho portálu.
 • FYZIOklinika.cz je největší světová databáze fyzio návodů na cvičení.

V roce 2014 jsme se rozhodli vytvořit největší, komplexní a ZDARMA veřejně dostupnou databázi odborně vedených fyzioterapeutických návodů na cvičení. Návody vycházejí z mnoha odborných metod, které naši univerzitně vzdělaní fyzioterapeuti denně využívají ve své práci s klienty v centru fyzioterapeutické péče FYZIOklinika.

 • Návody na cvičení jsou tvořeny jednak popisem jednotlivých cviků, kterých jsme dosud publikovali téměř 350. Tyto návody na cvičení jsou seskupovány do různých skupin návodů na cvičení se zaměřením na konkrétní zdravotní problém.
 • Každý návod na cvičení je předvedený v krátkém, názorném videu, pečlivě nafocen a popsán tak, aby byl velmi snadno pochopitelný. Návštěvník portálu tak nemusí studovat dlouhý materiál nebo poslouchat zbytečně dlouhé video. Zároveň neopomíjíme k návodům připojovat upozornění na časté chyby apod.

Fyzioklinika.cz v číslech

Čtenost našeho portálu od doby jeho vzniku neustále roste. V únoru 2018 jsme zaregistrovali celkem 346 262 shlédnutí našich stránek. Portál má v týdnu poměrně konstantní sledovanost. Pokles sledovanosti na polovinu je patrný pouze na Štědrý den, 24.12., a na Silvestra, 31.12., nejvyšší sledovanost je v pracovní dny, v běžných volných dnech roku klesá jen o přibližně 20–25%.

Hodnoty návštěvnosti za únor 2017:

 • Z firemního segmentu: za měsíc únor tvořili zaměstnanci českých firem 88 % čtenářů, 8 % bylo ze Slovenska, 1 % z Německa a zbytek připadl na ostatní země světa.
 • Ze zdravotních, školních a sociálních profesí bylo 18,5 % všech firemních návštěv.
 • Hodnoty návštěvnosti soukromých „nefingerprintovaných“ osob je možné aproximovat.
 • Geografické rozmístění našich čtenářů odpovídá rozložení české populace.

Úspěchy na YouTube

Návody na cvičení jsme začali publikovat na webu přibližně v říjnu roku 2016 a po 28 měsících jsme oslavili 1 900 000 shlédnutí na YouTube (aktuálně 326 videí). Koncem února 2018 jsme měli téměř 4 000 odběratelů. Naše nejdéle umístěná videa mají sledovanost okolo 60 000 shlédnutí a čísla neustále rostou.

Neustále se také zvyšuje doba sledování našich videí.

navstevnost youtube.jpg

Proč u nás inzerovat – Co nabízíme

 • FYZIOklinika.cz je nejčtenější český encyklopedický portál se zaměřením na pohybový aparát.
 • Od svého založení v roce 2012 se dostal velmi rychle na špičku webů v oboru fyzioterapie, rehabilitace a zdravotní ústavní péče.
 • Jak v České republice, tak ve světě nemá tento portál svoji obdobu.

Něco navíc?

Inzerentům, kteří si objednají na našem portálu FYZIOklinika.cz bannerovou kampaň v ceně alespoň 100 000 Kč za kalendářní rok, nabízíme možnost publikovat PR články s vhodnou příbuznou zdravotní tématikou do naší databáze (po redakčním schválení obsahu FYZIOklinikou). Stejně tak nabízíme možnost testování jejich výrobků a zveřejňování recenzí na webu. Rovněž nabízíme možnost participace na internetových soutěžích pořádaných tímto portálem nebo dalších akcích pořádaných či spolupořádaných FYZIOklinikou.

Ceník reklamy na portálu FYZIOklinika.cz

Reklamu je možné účtovat a hradit v CZK a EUR

Cena bannerové reklamy:

Bannery Rozměr (px) Počet zobrazení Předpokládaná doba zobrazování Cena CPT** Počet zobrazení Předpokládaná doba zobrazování Cena CPT**
Desktop web: 25 000 1 týden 12 000 Kč* 480 Kč 100 000 1 měsíc 35 000 Kč* 350 Kč
Floating
(half page)
skyscraper
160×600
230×600
240×600
Floating
(half page)
fat-skyscraper
240×400
Mobilní verze webu:
In-text banner 320×100
Anchor/overlay ads

* Uvedené ceny jsou za počet zobrazení v rámci libovolné kombinace bannerů.
** CPT = cena za 1 000 shlédnutí
Formáty bannerů: gif, jpg nebo html reklama

 

Ostatní ceny:

Testy výrobků nebo produktů: 2 000 Kč – test zůstává trvale v databázi FYZIOklinika.cz

 

Sjednání inzerce:

Inzerci si můžete sjednat na:

 • telefonu: +420 602 600 421
 • e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuality

Reportáž ve Snídani s Novou 16. 7. 2018

16. 07. 2018

Dne 16. července 2018 byla vedoucí fyzioterapeutka Mgr. Iva Bílková opět pozvána do pořadu Snídaně s Novou, tentokrát se jednalo o reportáž na téma Plavání.  Zajímá Vás, jak plavat s dětmi a které pomůcky na plavání jsou pro děti vhodné? Jak správně…

Canisterapie v MŠ Vinoř

12. 07. 2018

Dne 12. 7. 2018 navštívila vedoucí fyzioterapeutka Mgr. Iva Bílková Cert. MDT se svou canisterapeutickou fenkou Ňafinkou školku v Praze - Vinoři. Ve školce proběhla beseda o canisterapii, v rámci které se děti seznámily obecně s canisterapií,  měly možnost vidět…

Řekli o nás

Martin Maxa – zpěvák
Martin Maxa – zpěvák Martin Maxa – zpěvák „Na vlastní kůži jsem v posledních měsících zkoušel vše možné i nemožné, jen abych se zbavil bolesti. Jsem ochotný podstoupit opravdu kde co, než jsem našel skutečně funkční způsoby léčby potíží se zády a koleny. Doopravdy zabrala až fyzioterapie za…
Reference od našich klientů
Reference od našich klientů Reference od našich klientů Paní A. FYZIOkliniku mohu vřele doporučit. Slečna Dvořáková je výborná fyzioterapeutka a skvěle o mne pečuje, Fokusovaná rázová vlna mi pomáhá. Již 9 měsíců se trápím s úrazem ruky, který lékaři z počátku klasifikovali jako banální. Bohužel chybně. Určitě všem…
Galen Rupp – běžec
Galen Rupp – běžec Galen Rupp – běžec Americký dálkový běžec, jež závodil na letních olympijských hrách v roce 2008 v Pekingu, 2012 v Londýně a 2016 v Rio de Janeiru. Časté tréningy, závodění a přespolní běhy tvoří podstatnou část jeho života… Kdo je Galen Rupp? Galen se…