Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Nabídka práce/brigády

FYZIOklinika existuje od roku 2011. Původně se jednalo o čistě fyzioterapeutické pracoviště, postupně jsme se rozrostli, nejen co do velikosti, ale také v rozsahu poskytovaných služeb. Ačkoliv se zaměřujeme stále na poskytování kvalitních služeb fyzioterapie, jsme v současné době největším centrem pro aplikaci rázové vlny v ČR pro ortopedické a chirurgické diagnozy a patříme v této oblasti mezi největší v Evropě.
Díky přístrojům pro různé druhy rázových vln, které urychlují hojení zánětů, ran,  poúrazových kostních stavů apod.. můžeme urychlit i úlevu od bolestí zad, hlavy, blokád žeber a podobných čistě fyzioterapeutických diagnoz.
V roce 2017 vyhrála FYZIOklinika neuvěřitelné 1. místo v soutěži Firma roku 2017 v kraji Praha a stali jsme se finalisty v celostátním kole. Zároveň se FYZIOklinika umístila opakovaně na pomyslných "stupních vítězů" v soutěži Ordinace roku v kategorii Rehabilitace v následujících několika letech.

Kdo u nás pracuje?

Naše centrum je primárně zaměřeno na poskytování fyzioterapeutické péče, proto tvoří nejpočetnější skupinu našich kolegů právě univerzitně vzdělaní fyzioterapeuti, kteří zajišťují komplexní fyzioterapeutickou péči. Jiné léčebné úkony, např. léčbu celulitidy nebo hojení ran zajišťují zdravotníci. Různé druhy zdravotních masáží poskytují maséři. Ostatní kolegové patří do administrativního týmu. Protože trávíme v práci podstatnou část života, snažíme se vytvářet pro všechny kolegy přátelské a inspirativní prostředí.

Koho hledáme?

FYZIOklinika se neustále rozvíjí, proto podporujeme potenciál, zájmy a nápady všech členů týmu. Hledáme kolegyně a kolegy, kteří se chtějí věnovat tomu, co je baví, a zároveň se chtějí aktivně podílet na rozvoji moderní úspěšné firmy. Pokud uvažujete o některé z aktuálně nabízených pozic, pošlete nám prosím svůj životopis. Velmi rádi se s Vámi domluvíme na vzájemném setkání, abychom se lépe poznali.

Nabízené pracovní pozice

Zdravotnictví:

Povinná školní praxe studentů

Administrativní tým:

Vybudovat a úspěšně provozovat firmu není snadné. Za současným úspěchem FYZIOkliniky jsou desetitisíce odpracovaných hodin celého jejího týmu. Navzdory všedním povinnostem však věříme, že nestačí jen „brát“ od společnosti, ale v rámci našich možností také společnosti „vracet“, a to formou aktivit, které ji kultivují, rozdávají radost a utvářejí prostředí, ve kterém rádi žijeme.

Pokud by Vás zajímalo, čemu se věnujeme, klikněte ZDE.

Jak to v našem týmu vypadá

Věříme, že naši zaměstnanci se cítí dobře tehdy, pokud mají možnost pracovat v přátelském a podporujícím pracovním klimatu, proto organizujeme společné přátelské akce nebo vzájemná setkání, na kterých si předáváme a prohlubujeme odborné znalosti a dovednosti.

V náborech spolupracujeme s partnery: