Rozhovory v rádiu, televizi, články

Rozhovor pro TIP rádioNaše centrum FYZIOklinika se snaží co nejvíce informovat veřejnost o svých službách a pomoci, jež poskytuje lidem s obtížemi nejen pohybového aparátu. Kromě provozování nejrůznějších akcí a projektů, vlastních webových stránek a působení v nových médiích FYZIOklinika provádí i různé rozhovory do rádií, lifestylových televizních pořadů a časopisů. Snažíme se tímto způsobem divákům ukázat, jak probíhá terapie u nás v centru. Pokud je to možné, natáčení pak probíhá přímo v prostorách FYZIOkliniky, aby byli diváci seznámeni i s příjemným prostředím, ve kterém fyzioterapeuté s klienty pracují.

Jsme rádi, že můžeme touto cestou veřejnosti poodhalit něco málo z tajů fyzioterapie a objasnit, co vše musí takový fyzioterapeut zvládat a vědět. Posuďte sami. Není to kromě tvrdé píle a dřiny také dar shůry? Nejen že musí mít v hlavě, ale musí mít to „něco“ i v rukou, protože to je jeho ozdravovací nástroj. Diváci, posluchači a čtenáři se tak mohou mimo jiné seznámit s diagnostikou pomocí ultrazvuku a také nejmodernější přístrojovou léčbou Rázovou vlnou, která je unikátní v celosvětovém měřítku a my jsme hrdí, že ji máme právě u nás!

Natáčení se Snídaní s NovouNeváhejte proto kontaktovat naše pracoviště, kde se vynasnažíme, aby Vám byla poskytnuta co nejefektivnější úleva od Vašich obtíží.

 Výběr několika našich interview:

NAPSALI O NÁS:

www.Vitalia.cz

rungo.idnes.cz

www.sport.cz

www.svetbehu.cz

www.magazinelita.cz

www.prochlapy.cz


Kontaktní formulář

Požadované pole
Požadované pole
Požadované pole
Invalid Input
Invalid Input
Požadované pole

chcete se léčit zdarma