Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Skupinová cvičení

Hledáte vhodnou pohybovou aktivitu pro sebe nebo své děti? Chcete se protáhnout po práci, zrelaxovat, nabít se novou energií nebo se jen tak sejít s přáteli a přitom si zacvičit? Pokud ano, doporučujeme Vám vybrat si z nabídky skupinových cvičení vedených odborníky na pohybový aparát.

Hodiny u nás vedou vysokoškolsky vzdělaní fyzioterapeuti nebo maséři se zdravotním vzděláním, kteří kladou důraz na správné držení těla a kompenzaci špatných pohybových vzorů, které využíváte přes den při sezení u počítače, v autě, apod.

Co můžete očekávat?

  • Cvičíme v krásném, prosvětleném, dobře vybaveném pohybovém sále, samozřejmostí jsou šatny se sprchami.
  • Cvičíme od minimálního počtu 3 zájemců do maximálního počtu 10–12 zájemců. Tímto přístupem se Vám lektor nebo fyzioterapeut může pečlivě věnovat a korigovat správnost provedeného pohybu.
  • Na cvičení budete potřebovat jen sportovní oděv. U nás se cvičí naboso – jsme fyzioterapeutické centrum a víme, jak je pro správné cvičení důležitá pohyblivost kloubů a svalů chodidel.
  • Pro doplnění tekutin všem nabízíme zdarma vodu a čaj (či kávu před a po cvičení).
  • V případě, že je na hodinu rezervovaný pouze 1 zájemce, budeme Vás kontaktovat, zda chcete využít rezervovaný čas pro individuální fyzioterapii – viz ceny za Fyzioterapii, Fyzioterapii All-Inclusive a FOKUS All-Inclusive – nebo zda máme hodinu určenou pro skupinové cvičení zrušit a nabídnout čas akutnímu klientovi jako hodinu fyzioterapie.
  • Podrobné informace, zkušenosti, dovednosti a vzdělání jednotlivých lektorů a fyzioterapeutů najdete v detailu každé lekce v kalendáři níže, nebo v sekci naši terapeuti.
  • Pokud nenajdete mezi nabízenými lekcemi své oblíbené cvičení, nebo byste velmi rádi na cvičení chodili, ale v jiný čas, nebojte se nám napsat své přání. Každým postřehem se budeme zabývat.

Objednat se na skupinové cvičení