Pomůžeme od bolesti
Dnes je zavřeno

Skupinová cvičení

Hledáte vhodnou pohybovou aktivitu pro sebe nebo své děti? Chcete se protáhnout po práci, zrelaxovat, nabít se novou energií nebo se jen tak sejít s přáteli a přitom si zacvičit? Pokud ano, doporučujeme Vám vybrat si z nabídky skupinových cvičení vedených odborníky na pohybový aparát.

Hodiny u nás vedou vysokoškolsky vzdělaní fyzioterapeuti nebo maséři se zdravotním vzděláním, kteří kladou důraz na správné držení těla a kompenzaci špatných pohybových vzorů, které využíváte přes den při sezení u počítače, v autě, apod.

Co můžete očekávat?

  • Cvičíme v krásném, prosvětleném, dobře vybaveném pohybovém sále, samozřejmostí jsou šatny se sprchami.
  • Cvičíme od minimálního počtu 3 zájemců do maximálního počtu 10–12 zájemců. Tímto přístupem se Vám lektor nebo fyzioterapeut může pečlivě věnovat a korigovat správnost provedeného pohybu.
  • Na cvičení budete potřebovat jen sportovní oděv. U nás se cvičí naboso – jsme fyzioterapeutické centrum a víme, jak je pro správné cvičení důležitá pohyblivost kloubů a svalů chodidel.
  • Pro doplnění tekutin všem nabízíme zdarma vodu a čaj (či kávu před a po cvičení).
  • V případě, že je na hodinu rezervovaný pouze 1 zájemce, budeme Vás kontaktovat, zda chcete využít rezervovaný čas pro individuální fyzioterapii – viz ceny za Fyzioterapii, Fyzioterapii All-Inclusive a FOKUS All-Inclusive – nebo zda máme hodinu určenou pro skupinové cvičení zrušit a nabídnout čas akutnímu klientovi jako hodinu fyzioterapie.
  • Podrobné informace, zkušenosti, dovednosti a vzdělání jednotlivých lektorů a fyzioterapeutů najdete v detailu každé lekce v kalendáři níže, nebo v sekci naši terapeuti.
  • Pokud nenajdete mezi nabízenými lekcemi své oblíbené cvičení, nebo byste velmi rádi na cvičení chodili, ale v jiný čas, nebojte se nám napsat své přání. Každým postřehem se budeme zabývat.

Objednat se na skupinové cvičení