Pomůžeme od bolesti
FYZIOklinika
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
FYZIOklinika Volejte od 7:00-15:00

Hloubková vibrační masáž

Vibrační masáž je vysoce účinná hloubková masáž, která využívá technologii V-Actor, což je speciální aplikátor, kterým je vybaven přístroj Rázová vlna. Umožňuje v kratším čase mnohem důkladnější a hlubší masáž než čistě manuální techniky. 

V rámci masáže můžete očekávat:

Pozn.: Po klinknutí na obrázek se dozvíte více informací. 

Popis

Při masáži masér kombinuje manuální techniky, které umožňují jemné úvodní rozehřátí, přípravu, přesnější lokalizaci problémových partií a také závěrečné zklidnění a uvolnění, a masáž vibračním nástavcem V-Actor.

V-Actor je speciální vibrační aplikátor, který díky svým hloubkovým masážním vlastnostem odstraňuje zvýšené svalové napětí, svalové křeče a spoušťové body (“trigger pointy”) a tím léčí bolestivá místa. Tato technologie má výrazné revitalizační schopnosti, působí podpůrně na metabolické procesy ve tkáních, které stimuluje a zrychluje. Podporuje správné fungování lymfatického systému, čímž napomáhá k rychlejšímu odstranění odpadních látek a toxinů z těla a léčbě mízního otoku (“lymfedému”). Vibrační terapie pomáhá také při léčbě myofasciálních bolestivých syndromů a odstraňuje srůsty. Své místo nachází také v estetické medicíně, kde se využívá například k léčbě celulitidy.

Indikace

 • bolesti zad a kloubů
 • zvýšené svalového napětí, svalové spasmy
 • regenerace organismu
 • otoky, detoxikace lymfatického systému

Kontraindikace

 • akutní nachlazení (kašel, rýma, zvýšená tělesná teplota)
 • infekční onemocnění
 • zánětlivá onemocnění
 • kožní onemocnění
 • onkologické onemocnění
 • závažnější krvácivé stavy (hemofilie, leukémie apod.)
 • bezprostředně po jídle (1–2 hodiny)
 • opilost, stavy pod vlivem psychotropních látek, akutní psychózy

Rozsah a doba terapie

Skladbu terapie určuje fyzioterapeut/masér na základě konzultace s klientem dle jeho přání a efektivity pro daný pohybový problém či účel masáže.

V případě hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o 5 minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 minut počítejte s přibližně 50 minutami času s terapeutem. V případě, kdy na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem kratší.

Při čerpání služby v netypických délkách (90 min., 120 min.) se čerpá poměrová část jednotek z předplacené karty.

V den masáže doporučujeme dbát na dostatečný příjem tekutin, proto se u nás ve FYZIOklinice můžete zdarma před i po terapii osvěžit teplými nebo studenými nápoji.

Ceny

Hloubková vibrační masáž 60min

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 750 750 Kč
3 terapie 2 100 700 Kč 150 Kč

Koupit na eshopu

 

Službu je možné nyní absolvovat u těchto terapeutů

Lucie Sýkorová
Objednat
Objednat
Dominika Horáková
Objednat
Objednat
Mgr. Alla Yukhymenko
Objednat
Objednat
MUDr. Oleksii Pavlenko
Objednat
Objednat
Jaroslav Pereverzev
Objednat
Objednat

Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí na jednotlivých predispozicích konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. Účinky masáže se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta, charakteru jeho diagnózy a schopnosti klienta dodržovat režimová opatření, se kterými byl seznámen v rámci terapie. Tuto zdravotní masáž provádí masér nebo stážista, kdy za masáž odpovídá a odborným garantem je vedoucí fyzioterapeutka Mgr. Iva Bílková, Cert. MDT. Masáž nenahrazuje vyšetření u fyzioterapeuta, ale je vhodným doplňkem léčebného plánu.