Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Hloubková vibrační masáž

Vibrační masáž je vysoce účinná hloubková masáž, která využívá technologii V-Actor, což je speciální aplikátor, kterým je vybaven přístroj Rázová vlna. Umožňuje v kratším čase mnohem důkladnější a hlubší masáž než čistě manuální techniky. 

V rámci masáže můžete očekávat:

Pozn.: Po klinknutí na obrázek se dozvíte více informací. 

Popis

Při masáži masér kombinuje manuální techniky, které umožňují jemné úvodní rozehřátí, přípravu, přesnější lokalizaci problémových partií a také závěrečné zklidnění a uvolnění, a masáž vibračním nástavcem V-Actor.

V-Actor je speciální vibrační aplikátor, který díky svým hloubkovým masážním vlastnostem odstraňuje zvýšené svalové napětí, svalové křeče a spoušťové body (“trigger pointy”) a tím léčí bolestivá místa. Tato technologie má výrazné revitalizační schopnosti, působí podpůrně na metabolické procesy ve tkáních, které stimuluje a zrychluje. Podporuje správné fungování lymfatického systému, čímž napomáhá k rychlejšímu odstranění odpadních látek a toxinů z těla a léčbě mízního otoku (“lymfedému”). Vibrační terapie pomáhá také při léčbě myofasciálních bolestivých syndromů a odstraňuje srůsty. Své místo nachází také v estetické medicíně, kde se využívá například k léčbě celulitidy.

Detailnější informace o této technologii si můžete přečíst v článku: Hloubková vibrační vlna V-Actor

Indikace

 • bolesti zad a kloubů
 • zvýšené svalového napětí, svalové spasmy
 • regenerace organismu
 • otoky, detoxikace lymfatického systému

Kontraindikace

 • akutní nachlazení (kašel, rýma, zvýšená tělesná teplota)
 • infekční onemocnění
 • zánětlivá onemocnění
 • kožní onemocnění
 • onkologické onemocnění
 • závažnější krvácivé stavy (hemofilie, leukémie apod.)
 • bezprostředně po jídle (1–2 hodiny)
 • opilost, stavy pod vlivem psychotropních látek, akutní psychózy

Rozsah a doba terapie

Skladbu terapie určuje fyzioterapeut/masér na základě konzultace s klientem dle jeho přání a efektivity pro daný pohybový problém či účel masáže.

V případě hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o 5 minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 minut počítejte s přibližně 50 minutami času s terapeutem. V případě, kdy na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem kratší.

Při čerpání služby v netypických délkách (90 min., 120 min.) se čerpá poměrová část jednotek z předplacené karty.

V den masáže doporučujeme dbát na dostatečný příjem tekutin, proto se u nás ve FYZIOklinice můžete zdarma před i po terapii osvěžit teplými nebo studenými nápoji.

Ceny

Hloubková vibrační masáž 60min

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 750 Kč 750 Kč

 

Službu je možné nyní absolvovat u těchto terapeutů

Lucie Sýkorová
Objednat
Objednat
Dominika Horáková
Objednat
Objednat
Benjamin Benny Berger
Objednat
Objednat
Mgr. Alla Yukhymenko
Objednat
Objednat
Mgr. Oksana Sarabyn
Objednat
Objednat
MUDr. Oleksii Pavlenko
Objednat
Objednat

Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí na jednotlivých predispozicích konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. Účinky masáže se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta, charakteru jeho diagnózy a schopnosti klienta dodržovat režimová opatření, se kterými byl seznámen v rámci terapie. Tuto zdravotní masáž provádí masér nebo stážista, kdy za masáž odpovídá a odborným garantem je vedoucí fyzioterapeutka Mgr. Iva Bílková, Cert. MDT. Masáž nenahrazuje vyšetření u fyzioterapeuta, ale je vhodným doplňkem léčebného plánu.