O nás - FYZIOklinika - Centrum rehabilitace a fyzioterapie

FYZIOklinika Klientská recepceFYZIOklinika Klientská recepceFYZIOklinika Tělocvična - Pohybový sálFYZIOklinika Individuální cvičebna

Jsme registrované nestátní rehabilitační zdravotnické zařízení FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o. . Zabýváme se prevencí a léčbou bolestivých stavů pohybového aparátuNáš tým je tvořený fyzioterapeuty s vysokoškolským a dalším prohlubujícím vzděláváním v oboru fyzioterapie, se specializací na tzv. „funkční poruchy pohybového aparátu“.

V diagnostice a terapii využíváme vědomostí z oboru neurofyziologie, vývojové kineziologie, ortopedie, myoskeletární medicíny a souvisejících oborů. Klademe důraz na profesionální pomoc cílenou v rámci celého pohybového systému, tak jak tento celostní přístup v České Republice i v zahraničí prezentuje např. Prof. PeadDr. Pavel Kolář, Ph.D, či Prof. MUDr. Karel Lewit DrSc.

V oblasti fyzikální terapie jsme největším centrem pro léčbu rázovou vlnou. Rázovou vlnu využíváme jako doplňkovou terapii pro léčbu bolesti v našich léčebných programech. Jedná se buď o základní radiální rázovou vlnu nebo nejmodernější fokusovanou rázovou vlnou

V naší nabídce najdete dále manuální lymfodernáže,  přístrojovou lymfodrenáže, širokou nabídku masáží, službu face liftingu s odstraňováním vrásek za použití neinvazivní rázové vlny, a nejnověji také léčbu erektilní dysfunkce.

Naše rehabilitační centrum pravidelně vybavujeme moderními pomůckami a přístroji a své vědomosti průběžně prohlubujeme, tak aby péče o Vaše zdraví byla vždy na maximální profesionální úrovni.

Rádi Vám odborně, a šetrnou formou pomůžeme vyléčit Vaše obtíže s dlouhodobým efektem.

 

Za všechny kolegy se s Vámi těšíme na viděnou

Mgr. Iva Bílková, FYZIOklinika, vedoucí fyzioterapeut

 

FYZIOklinika cvicebna2FYZIOklinika cvicebna3bFYZIOklinika cvicebna4FYZIOklinika cvicebna5 

Video prohlídka FYZIOkliniky

 

 

Firemní údaje

Smluvní podmínky

Bankovní účet: 2700 23 0068 / 2010 (Variabilní symbol se dozvíte emailem)
                        2701 11 5192 / 2010 ( Pro objednávky z E-shopu)

Provozuje: FYZIOklinika fyzioterapie s.r.o.

                Sídlo: Machkova 1642/2, Praha 4 Chodov

                Spisová značka: C 190076 vedená u rejstříkového soudu v Praze 

                IČ: 242 22 101, DČ: CZ 242 22 101, plátce DPH

Číslo provozovny: 1009 168 991

IČZ: 04998056

 

chcete se léčit zdarma