Pomůžeme ke zdraví
FYZIOklinika
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
FYZIOklinika Volejte od 8:00-16:00

Nabídka práce - Kosmetička

Nástup: pozice je v současné době obsazena

  • Plný nebo částečný úvazek, vhodné i jako brigáda
  • Pracovní úvazky jsou možné na bázi HPP, DPP, DPČ či OSVČ
  • Pracovní doba orientačně možná v časech cca po, út + čt 15- 20,30, st + pá 7- 14,00, so + ne 8-16,30. Finální pracovní doba dle vzájemné dohody

Požadujeme

  • Příjemné vystupování a proklientský přístup
  • Manuální zručnost, jemná práce rukou, preciznost prováděné práce
  • Zájem o obor, teoretické znalosti a praktické dovednosti
  • Smysl pro pořádek a čistotu
  • Komunikativní znalost českého jazyka

Výhodou (nikoliv podmínkou)

  • Praxe v oboru
  • Zdravotnické vzdělání (všeobecná nebo praktická sestra apod.)

Nabízíme

  • Stabilní zázemí úspěšné firmy a dlouhodobou spolupráci
  • Možnost částečně flexibilní pracovní doby dle dohody mezi kolegy
  • Moderní prostředí na Praze 11, příjemný kolektiv, milí klienti
  • Zajímavé finanční ohodnocení, dle kvalifikace, zkušeností, dosaženého vzdělání, rozsahu a formy úvazku
  • Sick days pro úvazek HPP
  • Dotované masáže, fyzioterapie
  • Nadstandardní léčebná péče pro Vás a Vaše rodinné příslušníky
  • Další zajímavé benefity

Pracovní náplň

  • Diagnostika pleti, kosmetické ošetření, čištění pleti, doporučení domácí péče
  • Aplikace rázových vln pro omlazení pleti, pro snížení celulitidy, nebo pro hojení drobných ran
  • Depilace
  • Kosmetická masáž
  • Mikrojehličkování
  • Laminace řas
  • Přístrojová lymfodrenáž, aj.
  • V případě, že některý úkon jste dosud neprováděla, rádi Vás zaučíme.

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis na email: bilkova@fyzioklinika.cz nebo volejte pro bližší informace na +420 723 279 993. Těšíme se na Vás!