Pomůžeme ke zdraví
FYZIOklinika
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
FYZIOklinika Volejte od 8:00-16:00

Nabídka práce - dermatolog

Nabídka práce pro lékaře dermatologa

Nástup: dle dohody

  • Plný nebo kratší úvazek
  • Kratší úvazky jsou možné i na bázi DPP, DPČ či OSVČ

Požadujeme

  • Ukončené vzdělání - minimálně s kvalifikací L2.
  • Komunikativní znalost ČJ slovem i písmem
  • Příjemné vystupování a proklientský přístup
  • Poctivost, smysl pro přesnost, pozitivní přístup k práci.
  • Trestní bezúhonnost.

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení, dle kvalifikace, zkušeností, rozsahu a formě úvazku. Jsme velmi otevřeni jednání a budeme se snažit vyjít Vám vstříc k maximální spokojenosti
  • Stabilní zázemí úspěšné firmy a dlouhodobou spolupráci.
  • Možnost flexibilní pracovní doby
  • Moderní prostředí na Praze 11
  • Studijní volno na vzdělávací akce
  • Sick days
  • Ubytování v bytě určeném pro zaměstnance
  • Dotované masáže, rehabilitace
  • Nadstandardní léčebná péče pro Vás a Vaše rodinné příslušníky
  • Další zajímavé benefity

Pracovní náplň

  • Poskytování preventivní a léčebné péče v oblasti dermatologie a vedení ambulance
  • Možnost registrace nových klientů

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis na email: bilkova@fyzioklinika.cz nebo volejte pro bližší informace na +420 723 279 993. Těšíme se na Vás!