Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Fit Aerobic

Fit Aerobic vychází z aerobiku a z kondičního tréninku, které jsou zaměřené na rozvoj oběhové soustavy, tedy na podporu funkce srdečního svalu a zvýšení kapacity srdce, podporuje žilní návrat, v rámci svalové pumpy podporuje funkci lymfatického systému dolních končetin. Fit Aerobic obecně působí na zvýšení vytrvalosti a výkonnosti, zlepšuje buněčný metabolismus, působí preventivně proti vzniku diabetu II typu a celkově pomáhá zlepšit zdravotní stav. 

Fit Aerobic je skupinovým cvičením, při kterém je zároveň kladen důraz na individuální možnosti klienta. Všichni ve skupině provádí tytéž pohyby, každý ale cvičí pouze pro sebe a podle svých možností. Nenásilně propojuje hudbu s krokovými variacemi. 

Pro koho je vhodné? 

Lekce jsou otevřeny všem těm, kdo se nebojí při cvičení zapotit. Odměnou jim bude to, že budou odcházet s dobrým pocitem plni endorfinů. 

Trénink svou stavbou, volenou náročností a intervaly odpočinku velmi účinně působí na zvýšení fyzické vytrvalosti. Jedná se o vhodný trénink pro klienty, kteří chtějí zpevnit postavu a podpořit spalování tuků, stejně jako pro ty, kteří chtějí pracovat na rozvoji síly, budování svalové hmoty a zvýšení rozsahu pohybu v kloubech

Zdravotní přínosy 

Ani v této skupinové lekci však nezapomínáme na náš primární cíl, a to je Vaše zdraví. 

Ze zdravotního hlediska pocítíte benefity jako například zrychlení metabolismu, zvýšení vitální kapacity plic, povzbuzení oběhového systému, zlepšení koordinace a propojení pravé a levé mozkové hemisféry a zlepšení kognitivních funkcí (tj. schopnost "myslet, vnímat svět kolem sebe, jednat, reagovat a zvládat různé úkoly")

Fit Aerobic je vhodnou součástí aktivního a zdravého životního stylu. 

Proč přijít k nám? 

Lekce kondičního cvičení se u nás konají v malé skupince do 8 účastníků. Cvičení v malém počtu má tu výhodu, že lektorka má možnost individuálně kontrolovat správnost prováděné techniky cviku u jednotlivých cvičenců a v případě nutnosti je ihned korigovat

Fit Aerobic je radost spojená se zdravotní prospěšností. 

Ceny

Lekce o délce 60 min.:

   
  
CenaCena za 1 lekciUšetříte
1 lekce200 Kč200 Kč 
Předplacená karta na 10 lekcí1 800 Kč180 Kč200 Kč
Předplacená karta na 20 lekcí3 000 Kč150 Kč1000 Kč
  • Předplacenou kartu je možné použít na kteroukoliv lekci v nabídce.
  • Předplacená karta je přenosná na jakoukoliv jinou osobu, kterou klient nahlásí.

* Ostatní ceny

  • Osušku pro osprchování zapůjčíme za poplatek 50 Kč.
  • Vysoušeč vlasů půjčujeme proti dokladu totožnosti.

Mohlo by vás zajímat