Pomůžeme od bolesti
FYZIOklinika
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
FYZIOklinika Volejte od 7:00-15:00

Fyzioterapie se studentem (snížená cena)

Během této služby Vám poskytneme základní fyzioterapeutické vyšetření obsahující diagnostiku a návrh vašeho léčebného plánu pro rychlou, efektivní a citlivou léčbu Vašich obtíží. Na terapii si vyhrazujeme 60 minut abychom na Vás měli dostatek času.

V rámci terapie můžete očekávat:

Pozn.: Po klinknutí na obrázek se dozvíte více informací. 

Pro zobrazení klikněte na

Popis

Ve FYZIOklinice poskytujeme v rámci školního roku, ale i v průběhu letních měsíců odborné souvislé praxe VŠ studentům oboru fyzioterapie (LF UK, FTVS UK, Univerzita Palackého v Olomouci, Masarykova Univerzita Brno...). Zpravidla se jedná o studenty fyzioterapie, kteří studují 3. a 4. rokem a prokáží při pohovoru dostatečné manuální schopností. Zároveň musí studenti prokázat znalosti anatomie a funkčních souvislostí pohybového aparátu. Studenti v rámci odborné praxe vykonávají v podstatě vše v plném rozsahu jako fyzioterapeuti naší kliniky. Praktikanti by si měli vyzkoušet všechny činnosti zahrnující práci fyzioterapeutů a zapojit se tak do plného pracovního procesu.  V rámci této praxe nabízíme službu fyzioterapie u stážisty za zvýhodněnou cenu. 

Obsah této služby je stejný jako u služby základní individuální fyzioterapie a obsahuje diagnostiku a individuální terapii. Služba probíhá podle individuálního programu v terapeutické místnosti nebo v tělocvičně. Za bezpečný průběh terapie u studenta ručí vedoucí fyzioterapeutka Mgr. Iva Bílková, Cert.MDT.

Výhody terapie u studenta

  • Stážista se Vám bude věnovat 60 minut, což je 2-3x déle, než je to možné ve státním sektoru.
  • Službu u studenta nabízíme za výrazně sníženou cenu a k některým předplaceným kartám ji nabízíme i zcela zdarma.

 

Rozsah služeb zahrnutých v ceně

* Skladbu terapie určuje fyzioterapeut dle efektivity pro daný pohybový problém

* V případě hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o pár minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 min počítejte s přibližně 50 minutami čistého času s terapeutem. V případě, že na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem kratší. 

Ceník

Fyzioterapie se studentem 60min (snížená cena)

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 750 750 Kč

Koupit na eshopu

 

Službu je možné nyní absolvovat u těchto terapeutů

Pozn.: Výsledky léčby jsou individuální a závisí na jednotlivých predispozicích konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. Povinnou součástí 1. návštěvy klienta je provedení komplexního kineziologického vyšetření, které umožní pochopení vzájemných souvislostí klientova problému. Toto vyšetření provádí podle zákona o zdravotních službách 372/2011 Sb. a v souladu s relevantními vyhláškami univerzitně vzdělaný fyzioterapeut.