Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž je účinná moderní šetrná terapie mízního systému. Zároveň je vyhledávaná i pro své relaxační a kosmetické účinky. Vzhledem k menší potřebě času terapeuta v průběhu terapie (jen na začátku při otevření lymfatických uzlin) je i levnější než manuální lymfatická drenáž. Pomáhá celkové regeneraci organismu po úrazu, operaci či přetížení, detoxikaci organismu, zlepšení buněčného metabolismu, zvýšení fyzické kondice a imunity organismu.

Během terapie je klient oblečený ve volném, pohodlném oblečení (tričko, legíny/ tepláky). Na terapii si prosím proto přineste vlastní oblečení.

V rámci terapie můžete očekávat:

Pozn.: Po klinknutí na obrázek se dozvíte více informací. 

Pro zobrazení klikněte na Cookies

Popis

Na našem pracovišti provádíme lymfodrenáž pomocí nejmodernějšího přístroje. K dispozici máme 24 komorový návlek pro dolní končetiny. Programy a délka terapie jsou libovolně nastavitelné včetně korekce tlaků jednotlivých komor. Lze tedy provádět přístrojovou lymfodrenáž i v případech, kdy to u jiných přístrojů není možné (kdy je terapie „kontraindikována“). To znamená, že u nás je možné aplikovat přístrojovou lymfodrenáž i u těhotných žen s primárním lymfedémem nebo u klientů po totální výměně (TEP) kolenního kloubu nebo kyčelního kloubu cca 12. den od operace. 

Obecně o lymfatickém systému

O metodě přístrojové lymfodrenáže

Co můžete očekávat?

Něco navíc

  • Pro zvýšení efektu terapie Vám při každé terapii nabídneme nápoj. Pitný režim musí být během terapií důsledně dodržován. Zrychlení cirkulace lymfy může způsobit pocit žízně a při nedostatku vody v organismu se mohou vyskytnout nežádoucí účinky, jako je např. bolest hlavy, hučení v uších, únava, závrať atd. Prosím, dodržujte, pitný režim i přes den. Optimálně byste měli v den terapie vypít 3–4 l tekutin.
  • Součástí vybraných předplacených karet (viz. nabídka níže) je rovněž vstup na libovolnou skupinovou lekci dle naší nabídky.

Manuální otevírání spádových uzlin

Před každou přístrojovou lymfodrenáží provádíme vždy manuální uvolnění spádových uzlin:

  • na krku,
  • v záhlaví,
  • v oblasti uší,
  • pod a nad klíční kostí.

Co si vzít s sebou

Z hygienických a komfortních důvodů, prosíme, noste si s sebou na terapie na převlečení vlastní:

  • bavlněné kalhoty,
  • bavlněné tričko,
  • bavlněné ponožky.

Pokud si bavlněné oblečení zapomenete přinést, můžete si je u nás za poplatek 60 Kč zapůjčit.

Doba terapie

Každá terapie trvá 60 minut. Dle přání klienta může být prodloužena.

Součástí této doby je čas na odložení Vašich šatů, zápis terapie do karty nebo případné platby. Při 60 minutové terapii počítejte přibližně s 55 minutami čistého času provádění lymfodrenáže.

Ceník

Lymfodrenáž přístrojová 60min

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 300 Kč 300 Kč
10 terapií 2 800 Kč 280 Kč 200 Kč
20 terapií 5 000 Kč 250 Kč 1 000 Kč

Omlouváme se, ale tuto službu je momentálně možné rezervovat pouze telefonicky či osobně. Děkujeme za pochopení.  

Nákup terapií

Pozn.: Výsledky léčby jsou individuální a závisí na jednotlivých predispozicích konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. Povinnou součástí 1. návštěvy klienta je provedení komplexního kineziologického vyšetření, které umožní pochopení vzájemných souvislostí klientova problému. Toto vyšetření provádí podle zákona o zdravotních službách 372/2011 Sb. a v souladu s relevantními vyhláškami univerzitně vzdělaný fyzioterapeut.