Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Služba FYZIOasistent

Jelikož sledujeme moderní trendy a snažíme se naše služby neustále vylepšovat, nabízíme Vám službu, ve které Vám pomůžeme narovnat záda. 

V rámci terapie můžete očekávat:

Pozn.: Po klinknutí na obrázek se dozvíte více informací. 

Pro zobrazení klikněte na Cookies

Popis

V této službě Vás seznámíme s FYZIOasistentem, moderní rehabilitační pomůckou, která Vám pomůže napravit nesprávné pohybové vzorce. Jedná se o malý senzor, který si aplikujete dle doporučení fyzioterapeuta mezi lopatky a který Vás upozorní vibrací vždy, když se Vaše záda uvolní do polohy, která není fyziologická. Zařízení je možné připojit k mobilní aplikaci, prostřednictvím které můžete sledovat pokroky k nápravě Vašich pohybových vzorů.

Pro koho je služba vhodná?

  • Služba je vhodná pro všechny s návyky špatných pohybových vzorců.
  • Jedná se především o ty, kteří tráví většinu dne sezením.

Rozsah služeb zahrnutých v ceně

* Skladbu terapie určuje fyzioterapeut dle efektivity pro daný pohybový problém

* V případě hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o pár minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 min počítejte s přibližně 50 minutami čistého času s terapeutem. V případě, že na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem kratší. 

Ceník

Zaučení FYZIOasistent 30min

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 800 Kč 800 Kč

 

Zařízení je možné si zapůjčit na zkoušku zdarma po dobu jednoho týdne k našim službám All Inclusive.

FYZIOasistenta zapůjčujeme proti vratné vratné kauci 4.000 Kč

 

Službu je možné nyní absolvovat u těchto terapeutů

Mgr. Tereza Dvořáková
Objednat
Objednat
Mgr. Iva Bílková, Cert. MDT
Objednat
Objednat
Bc. Karolina Rathová
Objednat
Objednat
Bc. Barbora Mátlová
Objednat
Objednat
ThDr. Bc. Libuše Šťastná
Objednat
Objednat
Bc. Veronika Vosková
Objednat
Objednat
Bc. Tereza Veselková
Objednat
Objednat
Mgr. Barbora Havlíčková
Objednat
Objednat

Zařízení je možné si zapůjčit  samostatně v rámci této služby - FYZIOasistent zaučení, nebo ho zapůjčujeme na vyzkoušení 1x zdarma jednomu klientovi na období 7 kalendářních dnů týden po absolvování alespoň jedné služby Fyzioterapie All-Inclusive a FOKUS All-Inclusive proti vratné kauci 4.000 Kč.
Mimo čerpání služby All-Inclusive, nebo na dobu delší než jeden týden po absolvování některé ze služeb All-Inclusive si můžete FYZIOasistenta zapůjčit za cenu 315 Kč na týden proti vratné kauci 4000 Kč (v ceně služby je jedna originální samolepka na jeden týden). V ceně není zahrnuta konzultace fyziologického držení těla a používání přístroje. 

Pozn.: Výsledky léčby jsou individuální a závisí na jednotlivých predispozicích konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. Povinnou součástí 1. návštěvy klienta je provedení komplexního kineziologického vyšetření, které umožní pochopení vzájemných souvislostí klientova problému. Toto vyšetření provádí podle zákona o zdravotních službách 372/2011 Sb. a v souladu s relevantními vyhláškami univerzitně vzdělaný fyzioterapeut.

Mohlo by vás zajímat