Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Čištění pleti

Čištění obličeje je základem péče o Vaši pleť. Ošetření se skládá z mnoha kroků, které jsou velmi důležité a slouží k odstranění mrtvých buněk rohové vrstvy, nečistot, otevřených a zavřených komedonů. 

V rámci terapií můžete očekávat:

Pozn.: Po klinknutí na obrázek se dozvíte více informací. 

Popis

Nejdříve musíme připravit pleť pomocí povrchových peelingů a také změkčovacího gelu. Samotné čištění vybíráme dle typu pleti a problému, který chceme řešit. Postupně přidáváme kroky dle typu pleti, po vyčištění používáme Darsonval, který využívá mikroproudy a na povrchu kůže vytváří ozónovou vrstvu, která dezinfikuje a tonizuje tkáně. Dále následuje aplikace dvou druhů masek s antibakteriálním a zklidňujícím účinkem. Na závěr aplikujeme krém dle typu pleti. 

Druhy čištění 

 • Hloubkové mechanické – jedná se o manuální čištění, nejčastěji požíváme u mastné a problematické pleti
 • Ultrazvukové – čištění je vhodné pro ženy, které nemají problematickou pleť, jedná se o čištění pomocí ultrazvukové špachtle, vhodné pro citlivou a suchou pleť
 • Kombinované – zde používáme kombinaci ultrazvuku a manuálního čištění, nejčastěji používáme u kombinované, normální pleti

Indikace 

 • problematická pleť/akné
 • ucpané póry
 • komedony

Kontraindikace 

 • epilepsie
 • těhotenství
 • aktivní virové, bakteriální či plísňové infekce
 • kuperóza
 • hypertenze
 • ekzém, lupenka

Délka služeb

Délka* a druh čištění může být během návštěvy změněná po konzultaci s kosmetičkou. 

Druh terapieDoba terapie
Mechanické čištění120 min
Ultrazvukové čištění90 min
Kombinované čištění120 min

*V případě hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o pár minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 min počítejte s přibližně 50 minutami čistého času s terapeutem. V případě, že na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem kratší. 

Ceník

Čištění pleti - mechanické

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 1 800 Kč 1 800 Kč

Nákup terapií

 

Čištění pleti - ultrazvukové

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 1 500 Kč 1 500 Kč

Nákup terapií

 

Čištění pleti - kombinované

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 2 000 Kč 2 000 Kč

Nákup terapií

 

Službu je možné nyní absolvovat u těchto terapeutů

Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí od jednotlivých predispozicí konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. Účinky kosmetických služeb se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta, charakteru jeho diagnózy a schopnosti klienta dodržovat režimová opatření, se kterými byl seznámen v rámci terapie. Tuto službu provádí kvalifikovaná kosmetička.