Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Ultrazvukové čištění pleti

Ultrazvukové čištění obličeje je jednou z metod přístrojové kosmetologie zaměřené na bezpečné čištění pleti od keratinových buněk, přebytečného tuku, prachu a nečistot pomocí vysokofrekvenčních zvukových vibrací. 

V rámci terapie můžete očekávat:

Pozn.: Po klinknutí na obrázek se dozvíte více informací. 

Popis

Ultrazvukové čištění obličeje nejen zbaví pokožku přebytečného mazu, ale také proniká do pórů bez traumatického a mechanického dopadu, bez poškození pokožky. Je to jedna z nejšetrnějších procedur čištění obličeje, která dokáže redukovat vrásky, čistit ucpané póry, poskytovat hloubkovou hydrataci a liftingový efekt.  

Výsledkem čištění je:

  • čistá plet bez přebytečného mazu a nečistot
  • zmírnění zánětlivých kožních procesů
  • zúžení pórů na obličeji
  • lepší barva pleti

Doba procedury 

Délka* a druh čištění může být během návštěvy změněná po konzultaci s kosmetičkou. 

Druh terapieDoba terapie
Mechanické čištění120 min
Ultrazvukové čištění90 min
Kombinované čištění120 min

*V případě hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o pár minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 min počítejte s přibližně 50 minutami čistého času s terapeutem. V případě, že na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem kratší. 

Ceník 

Čištění pleti - ultrazvukové

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 1 500 Kč 1 500 Kč

Nákup terapií

 

Službu je možné nyní absolvovat u těchto terapeutů

Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí od jednotlivých predispozicí konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. Účinky kosmetických služeb se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta, charakteru jeho diagnózy a schopnosti klienta dodržovat režimová opatření, se kterými byl seznámen v rámci terapie. Tuto službu provádí kvalifikovaná kosmetička.