Pomůžeme od bolesti
FYZIOklinika
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
FYZIOklinika Volejte od 7:00-15:00

Hydratační ošetření pro všechny typy pleti

Hydratace je hlavním prvkem programu péče o jakýkoliv typ pleti, včetně pleti mastné. Pravidelné hydratační ošetření má obrovský význam. Každý den pod vlivem agresivního prostředí se pokožka dehydratuje, vysušuje a ochabuje. Včasná hydratace Vám umožní déle zachovat mládí a krásu.  

Nabízíme Vám hydratační ošetření, které je vhodné pro všechny typy pleti. Služba zahrnuje odlíčení, peeling, hydratační masku, tonizaci, sérum a na závěr hydratační krém. 

K ošetření používáme produkty značky GIGI Laboratories, které stimulují regeneraci tkání, odstraňují odumřelé buňky a připravují pokožku na přijetí hydratačních a výživných látek. 

V rámci terapie můžete očekávat:

Pozn.: Po klinknutí na obrázek se dozvíte více informací. 

Co můžete očekávat?  

K ošetření používáme produkty značky GIGI Laboratories, které stimulují regeneraci tkání, odstraňují odumřelé buňky a připravují pokožku na přijetí hydratačních a výživných látek. 

Výsledkem tohoto ošetření je svěží, hydratována a jemná na dotek plet. 

V rámci ošetření používáme tyto produkty:

  • Ester C jemný čistící gel – obsahuje derivát vitamínu C, kyselinu mandlovou a kyselinu mléčnou,
  • Enzymatický peeling – velmi opatrně exfoliuje odumřelé bunky, rozpouští nečistoty v hloubce pórů, vyrovnává ton a texturu pleti
  • Ester C rýžový peeling – stimuluje regenerace tkání, má antiseptické a antibakteriální účinky
  • Nutri-Peptide hydratační maska – okamžitě doplňuje vlhkost a udržuje hydro-balanc
  • Lotus tonikum – osvěžuje, tonizuje a má protizánětlivý účinek
  • Lotus hydratační sérum – obsahuje kyselinu hyaluronovou, vhodné pro dehydratovanou a citlivou plet
  • Hydratační krém – exkluzivní denní krém obohacený na hydratační přísady, osvěžuje plet a udržuje ji dostatečně hydratovanou

Doba procedury 

Druh terapieDoba terapie*
Hydratační ošetření 30 min

*V případě hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o pár minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 min počítejte s přibližně 50 minutami čistého času s terapeutem. V případě, že na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem kratší. 

Ceník  

Hydratační ošetření pleti

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 650 650 Kč

Koupit na eshopu

 

Službu je možné nyní absolvovat u těchto terapeutů

Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí od jednotlivých predispozicí konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. Účinky kosmetických služeb se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta, charakteru jeho diagnózy a schopnosti klienta dodržovat režimová opatření, se kterými byl seznámen v rámci terapie. Tuto službu provádí kvalifikovaná kosmetička.