Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Školení trenérů sportovních klubů

Pro sportovní kluby, které prošly programem "Fyzioterapeutická diagnostika sportující mládeže", organizujeme v našem centru kurzy trenérů na téma "Hluboký stabilizační systém". Program sestavujeme podle zkušeností s tím, jaké pohybové problémy jsou spojené s danou fyzickou aktivitou a jak jim předcházet. Akce jsou velmi dobře hodnoceny jak trenéry, tak samotným vedením sportovních klubů.

Program školení

Co Vás čeká?

  • Trenéři se dozvědí jaké svaly se podílí na aktivitě hlubokého stabilizačního systému (HSSP), jak systém preventivě působí proti vzniku funkčních poruch pohybového aparátu, tudíž omezuje vznik úrazů z přetížení.
  • Povíme si spoustu nových užitečných informací a poznatků o lidském těle, jeho stavbě a fungování, prostřednictvím modelu lidské kostry v životní velikosti.
  • Samy na sobě si trenéři vyzkouší jak aktivovat HSSP,  pravidla jak správně provádět cviky a jak je učit své svěřence.
  • Naučíme Vás základní cviky, ale i cviky s pomůckami jako je BOSU či jiná labilní plocha tak, aby jste odešli s praktickými dovednostmi a mohli je aplikovat ve svých hodinách s dětmi.
  • V případě zájmu organizujeme pokračující školení, na kterém zodpovíme Vaše dotazy, které Vám přišly na mysl při Vaší praxi. Naučíte se další cviky, či složitější varianty provedení. Vaše hodiny budou tak zajímavější a budou děti i Vás více bavit.

Nejedná se tedy jen o pouhou klasickou přednášku, ale vše je názorně vysvětleno a předvedeno prostřednictvím anatomických modelů, ukázek a vlastního prožití cviku. Trenéři získají cenné znalosti i dovednosti. Daří se nám metodou interaktivní přednášky plně upoutat pozornost a poskytnout prostor i pro Vaše dotazy.

Máte zájem?

Pokud se chcete i Vy zúčastnit školení, dejte nám vědět o svém zájmu prostřednictvím tohoto formuláře:

Kontaktní formulář:

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci.