Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Cvičení pro členy sportovních klubů

Pro sportovní kluby organizujeme v našem centru edukativní cvičení pro uzavřené skupiny mladších a starších členů, případně starších kategorií. Pestrý program sestavujeme podle věkové skupiny dětí. Akce jsou velmi dobře hodnoceny jak trenéry, dětmi, tak i jejich rodiči.

Program cvičení

V rámci našeho programu:

  • Trenéři si mohou zvolit pro své děti z různých typů cvičení, které budou kompenzovat či doplňovat tréningovou aktivitu.
  • Nabízíme pro nejmenší děti a žáky cvičení na BOSU, senzomotorickou dráhu, hravé cvičení pro správné držení těla, zvýšení dovedností, rozsahu a koordinace pohybu. U starších žáků a starších skupin nabízíme cvičení na BOSU, funkční kruhový tréning nebo jogu a pilates pro protažení zkrácených svalových skupin.
  • Lekce vedou zkušení fyzioterapeuté se znalostí hlubokého stabilizačního systému.
  • Děti se dovědí spoustu nových užitečných informací a poznatků o držení těla, jeho stavbě a funkci.
  • Cvičení doporučujeme absolvovat 1x týdně po dobu např. zimního období. Pravidelnost má větší efekt pro zdravotní stav dětí.

Nejedná se tedy jen o pouhé cvičení, ale každý cvik je zaměřen na prevenci úrazů z přetížení či prevenci poruch pohybového aparátu a páteře. Každý cvik je názorně vysvětlen a předvedeno formou vhodnou vzhledem k věku, případně fyzioterapeut dítě na místě opraví ve špatném provedení. Dětem bývá tento přístup předávání informací velmi blízký.

Máte zájem?

Pokud chcete i Vy, aby se Vaše děti účastnily pravidelných či jednorázových cvičení, dejte nám vědět o svém zájmu prostřednictvím tohoto formuláře: 

Kontaktní formulář:

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci. 

      

Též jsme pro vás připravili:

Výukový program "Školení trenérů sportovních klubů" se zaměřením na cvičení s aktivitou hlubokého stabilizačního systému. Důležitý pro prevenci vzniku úrazů z přetížení a vzniku funkčních poruch pohybového aparátu.