Pomůžeme od bolesti
FYZIOklinika
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
FYZIOklinika Volejte od 7:00-15:00

Individuální vedení profesionálních sportovců

Naše zkušenosti se stále častěji prokazují i skutečností, že naši péči vyhledávají přímo také profesionální sportovci. Poskytujeme jim individuální vedení jako prevenci či řešení jejich stávajících zdravotních problémů týkajících se pohybového aparátu. Právě z toho důvodu, že jejich organismus je vystaven podstatně vyšší zátěži než je tomu u nesportovních jedinců či tzv. rekreačních sportovců, vyžaduje jejich tělo o to větší péči. Silně namáhané svaly, vazy, šlachy a klouby vyžadují potřebnou regeneraci a případná preventivní opatření proti vzniku úrazů. Tuto potřebnou a efektivní péči jim poskytují právě naše služby ve FYZIOklinice. Nabízíme Vám služby klasické individuální fyzioterapie jako takové, různé typy masáží, lymfodrenáže jak manuální tak přístrojové, kineziotaping, ale především také aplikaci nejmodernější Rázové vlny - Radiální, ale především nejúčinnější Fokusované, jež je absolutní jedničkou v terapii pohybového aparátu.

Proto neváhejte a přijďte je i Vy k nám také vyzkoušet, uvidíte, že Vás nezklameme a budete odcházet spokojeni.

Ty sportovce, kteří souhlasili s prezentací, najdete v sekci Řekli o nás.


        

Pokud chcete být vidět na našem webu či máte zájem o barterovou spolupráci, napište nám prostřednictvím tohoto formuláře: 

Kontaktní formulář:

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci. 

Pozn.: Výsledky léčby jsou individuální a závisí na jednotlivých predispozicích konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. Povinnou součástí 1. návštěvy klienta je provedení komplexního kineziologického vyšetření, které umožní pochopení vzájemných souvislostí klientova problému. Toto vyšetření provádí podle zákona o zdravotních službách 372/2011 Sb. a v souladu s relevantními vyhláškami univerzitně vzdělaný fyzioterapeut.