Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Nabídka firmám a jejich zaměstnancům

Čím více služeb si u nás předplatíte, tím nižší bude cena za jednu návštěvu. Vaši zaměstnanci tak budou mít služby vždy levnější, než kdyby si je platili jednotlivě. Proto neváhejte a využijte možnosti zařadit naše služby do motivačního programu pro zaměstnance Vaší firmy.

Nabízené služby

  • Pořiďte si od nás poukázky na odběr služeb v různých hodnotách (například 400 Kč na poukázku). Poukázky pak darujete zaměstnancům. Zaměstnanec si u nás doplatí služby podle svého přání.
  • Pokud mají Vaši zaměstnanci vyčleněnu konkrétní částku na kafaterii (nebo FKSP), navrhneme každému zaměstnanci individuální mix služeb podle jeho potřeb. Na základě rozhodnutí zaměstnance použít kafaterii ve FYZIOklinice nám stačí poslat objednávku, platba proběhne formou faktury.
  • Pořiďte Vašim zaměstnancům naše předplacené karty na konkrétní počet služeb, nebo roční permanentku s definovaným odběrem služeb měsíčně.
  • Využijte naše předplacené karty a dárkové certifikáty jako odměny k Vašemu firemnímu výročí, nebo třeba jako dárek k Vánocům.
  • Uzavřete s námi písemnou dohodu o množstevním odběru fyzioterapeutických rehabilitačních služeb. Hodiny terapie mohou čerpat zaměstnanci po prokázání se služebním průkazem do výše předplacených hodin v daném měsíci. Na každou další hodinu započítáme zaměstnanci individuální slevu.
  • Případně nás požádejte o přípravu individuální nabídky vzhledem k povaze práce Vašich zaměstnanců! Podíl na stanovené ceně mohou také nést Vaši zaměstnanci a doplatek může být následně měsíčně přefakturován Vaší firmě.

Na žádost provádíme ergonomické poradenství pro pracovníky v kancelářích (jak správně sedět u počítače, zdroje světla, vhodný sklon a výška pracovních stolů, židlí, reedukace pohybových stereotypů, ergonomie, instruktáže k domácímu cvičení).

V případě zájmu nám napište prostřednictvím tohoto formuláře: 

Kontaktní formulář:

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci. 

Mohlo by Vás také zajímat: