Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

O nás

Jsme registrované nestátní rehabilitační zdravotnické zařízení FYZIOklinika s.r.o. Zabýváme se prevencí a léčbou bolestivých stavů pohybového aparátu. Náš tým je tvořený fyzioterapeuty s vysokoškolským a dalším prohlubujícím vzděláním v oboru fyzioterapie se specializací na tzv. funkční poruchy pohybového aparátu. Kromě fyzioterapeutů máme v týmu další kolegy, kteří se starají o Vás, naše klienty, o další zdravotní obory, tvorbu obsahu webu i o údržbu našeho vlastního rezervačního systému. 

V diagnostice a terapii využíváme vědomostí z oboru neurofyziologie, vývojové kineziologie, ortopedie, myoskeletální medicíny a souvisejících oborů. Klademe důraz na profesionální pomoc cílenou v rámci celého pohybového systému, tak jak tento celostní přístup v České Republice i v zahraničí prezentuje např. prof. PeadDr. Pavel Kolář, Ph.D. nebo prof. MUDr. Karel Lewit DrSc.

Pro zobrazení klikněte na Cookies

V oblasti fyzikální terapie jsme největším centrem pro léčbu rázovou vlnou v ČR a patříme mezi největší v Evropě. Využíváme tuto technologii jako doplňkovou terapii pro léčbu bolesti v našich léčebných programech. Jedná se o radiální, fokusovanou, nebo planární rázovou vlnu

V naší nabídce najdete dále manuální lymfodernáž, přístrojovou lymfodrenáž, kinesiotaping širokou nabídku masáží a skupinových cvičení.

Rázová vlna má své využití také při řešení erektilní dysfunkce nebo celulitidy a při hojení ran, za tímto účelem využíváme možností vývojově nejmladší planární rázové vlny. Naše rehabilitační centrum pravidelně vybavujeme moderními pomůckami a přístroji.

Průběžně prohlubujeme své vědomosti tak, aby byla péče o Vaše zdraví vždy na maximální profesionální úrovni. Věříme, že v mnoha případech si dokáže klient pomoci nebo ulevit sám, proto publikujeme články a vytváříme srozumitelné videonávody na cvičení. Pokud Vás trápí bolest pohybového aparátu, rádi Vám odborně a šetrnou formou pomůžeme vyléčit Vaše obtíže.

Naším cílem je pomáhat všemi způsoby, jak jen je to možné. Proto náš tým zkušených fyzioterapeutů pravidelně odpovídá na dotazy ohledně zdravotních problémů, které Vás trápí a zajímají. Kdykoliv budete potřebovat poradit se zdravotními problémy týkajícími se nejen pohybového aparátu, dejte nám vědět. Rádi Vám poradíme a doporučíme pro vhodný postup léčení. Informujeme Vás o možnostech a metodách terapií, které jsou vhodné pro efektivní léčbu a rekonvalescenci.

 

Péče o klienty:

Náš tým

Náš tým

S našim týmem společně pečujeme o Vaši spokojenost.
Přístup ke klientovi

Přístup ke klientovi

Jak vypadá a jaké přináší výhody terapie ve FYZIOklinice?
Řekli o nás

Řekli o nás

Příběhy našich klientů a některých veřejně známých osobností.

Pro veřejnost/média

Aktuality

Aktuality

Co je u nás nového, kde jsme vystupovali a co plánujeme?
Tiskové zprávy

Tiskové zprávy

Neustále jsme oslovováni s tím, co Vás zajímá a proto vydáváme tiskové zprávy na nejrůznější zdravotnická témata.
Akce pro veřejnost

Akce pro veřejnost

FYZIOklinika ve spolupráci s partnerskými organizacemi na Jižním městě pořádá sportovní akce pro rodiny s dětmi.
Podporujeme pohyb

Podporujeme pohyb

Jeden z nejúčinnějších prostředků k udržení pevného zdraví je pohyb a proto s radostí podporujeme některé sportovní akce pro veřejnost.

 

Zdravotní pojišťovny

Smluvní pojišťovny

Smluvní pojišťovny

Naší dlouhodobou snahou je zpřístupnění kvalitní fyzioterapie všem, kdo ji potřebují, proto nás těší, že se u nás můžete léčit za účasti Vaší pojišťovny.
FT poukazy

FT poukazy

Na této stránce naleznete potřebné informace k vyřízení slevy na fyzioterapii prostřednictvím FT poukazu od Vašeho lékaře.

 

Formuláře/podmínky

Zpětná vazba

Zpětná vazba

Jelikož se snažíme naše služby neustále zlepšovat, velice uvítáme Vaši zpětnou vazbu.
Dotazníky

Dotazníky

Před tím, než Vás začneme léčit se potřebujeme dozvědět několik informací o Vašem zdravotním stavu. Zde naleznete Vstupní dotazníky.
Smluvní podmínky

Smluvní podmínky

Vaše data chráníme v souladu s českými zákony i s EU nařízením v rámci našeho oprávněného zájmu. Zde naleznete veškeré smluvní podmínky.

 

Firemní údaje

Smluvní podmínky

Bankovní účet:

2700 23 0068 / 2010 (do zprávy pro příjemce napište jméno klienta)
2701 11 5192 / 2010 (pro objednávky z e-shopu)

Provozuje:

FYZIOklinika s.r.o.

Sídlo: Machkova 1642/2, Praha 4, Chodov

Datová schránka: s7sajmg

Číslo provozovny: 1009 168 991

Spisová značka: C 190076 vedená u rejstříkového soudu v Praze

IČ: 242 22 101

DČ: CZ 242 22 101, POZOR: od 6.9.2022 nejsme plátci DPH

IČZ: 04998056