Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Smluvní pojišťovny

Milí klienti, cílem naší práce je poskytování fyzioterapie, která je kvalitativně nad standardem běžně dostupné péče, plně hrazené z veřejného zdravotního pojištění. Dlouhodobou snahou je zpřístupnění kvalitní fyzioterapie všem, kdo ji potřebují, proto nás těší, že se u nás můžete léčit za účasti Vaší pojišťovny. 

Proč se svěřit právě do našich rukou?

Máme krátkou objednací dobu. Zveme Vás do ordinace v předem domluvený čas. Dlouhé čekání v čekárně u nás nezažijete. Máme na vás v ordinaci téměř celou hodinu, takže toho hodně stihneme. Velmi pečlivě vybíráme fyzioterapeuty, kteří o Vás pečují a podporujeme jejich další odborné vzdělávání. Využíváme moderní lékařské přístroje, které objektivně zkracují rehabilitační období. Zakládáme si na lidskosti a profesionalitě u všech kolegů, proto se nikdy nemusíte bát na nic zeptat. Věříme, že hezké prostředí přispívá k Vaší pohodě a ta zase k brzkému uzdravení, proto léčíme v příjemném a útulném prostředí

Máte od lékaře předpis na fyzioterapii?

Hledáte v Praze kvalitní rehabilitaci, kde budete moci čerpat příspěvek z Vašeho zdravotního pojištění? V případě, že jste obdrželi od svého lékaře "FT" poukaz (nezaměňujte prosím s "K" poukazem), můžete se u nás léčit za účasti Vaší pojišťovny.

Skupina FYZIOklinika Vám nabízí na výběr čerpání služby manuální fyzioterapie zcela bez příplatku (poskytované na Praze 2 www.AZFyzio.cz), nebo na pracovišti Machkova 1642/2, Praha 11, Chodov čerpání kombinované fyzioterapie, kdy Váš předpis pokryje pouze základní část poskytovaných služeb, a která je v rámci naší nabídky obohacena o celou řadu nadstandardních služeb,. Jejich stručný seznam najdete ZDE.

FT poukaz je možno u nás uplatnit pouze na manuální fyzioterapii (někdy označovaná jako "LTV"). Jedná se o služby Individuální fyzioterapie. Příspěvek pojišťovny nelze aplikovat např. na služby tapingu, lymfodrenáží a služby čistě fyzikálního charakteru.

Nicméně některé služby si můžete k individuální fyzioterapii samostatně připlatit:

Jak se objednat na léčbu s lékařským FT poukazem?

 • Doručte nám e-mailem nebo osobně svůj FT poukaz. Dejte si pozor na platnost poukazu (typicky 7 dní od data vystavení).
 • Služby poskytované na pracovišti www.AZFyzio.cz jsou poskytovány zcela zdarma (tedy plně hrazeny ze zdravotního pojištění) .
 • V případě, že máte zájem o službu kombinované fyzioterapie, vypočítá náš administrativní tým individuálně dle Vašeho FT poukazu, jakou část terapie za Vás uhradí pojišťovna, připraví rozpis terapií s kalkulací ke každé terapii, a zašle Vám jej na e-mail ke schválení.
 • Ihned jak nám emailem potvrdíte, že souhlasíte s touto kalkulací, nabídne Vám naše recepce termín 1. návštěvy.
 • Pokud jste nám poslali poukaz emailem: abyste získali slevu již na 1. návštěvě, je třeba nám odevzdat originál FT poukazu nejpozději v den Vaší 1. návštěvy.
 • Pokud v průběhu léčby změníte zdravotní pojišťovnu, je Vaší povinností nás o této změně ihned informovat.

Informace:

V rámci skupiny firem FYZIOklinika poskytují služby tyto společnosti:

FYZIOklinika s.r.o. - Poskytuje služby pro klienty - samoplátce i pro klienty zdravotních pojišťoven:
Adresa provozovny: Machkova 1642/2, Praha 4, Chodov

 • VoZP – Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky (201)
 • ČPZP – Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)
 • ZPŠ – Zaměstnanecká pojišťovna Škoda (209)


AZFyzio s.r.o. - Poskytuje služby pro klienty - samoplátce i pro klienty zdravotních pojišťoven:
Adresa provozovny: Sokolská 1662/35, Praha 2, Vinohrady (Lékařský dům)

 • VZP – Všeobecná zdravotní pojišťovna (111)
 • OZP – Oborová zdravotní pojišťovna (207)
 • ZPMV - Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra (211)
 • VoZP – Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky (201)
 • ČPZP – Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)

Upozorňujeme, že skupiny diagnóz Z.00 - Z.99 nepřijímáme, protože pojišťovny odmítají výkon proplatit s odkazem na odbornost 902 - Fyzioterapie. Stejně tak bohužel nemůžeme přijmout poukaz typu "K".