Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Seznamte se s našimi novými kolegy z Ukrajiny

Od začátku války na Ukrajině se FYZIOklinika aktivně zapojila do pomoci ukrajinským uprchlíkům. Vzhledem k našemu zaměření jsme se rozhodli nabídnout pracovní uplatnění fyzioterapeutům a masérům v naší klinice tak, aby mohli odvádět kvalifikovanou práci za kvalifikovanou mzdu a nebyli odkázáni na dávky od českého státu.

Samozřejmě, pouhá nabídka práce nestačí, tito lidé potřebují také pomoc s mnoha dalšími životními potřebami: potřebují zajistit ubytování, pomoc s komunikací na úřadech, zajistit školy pro děti, pomoci s nostrifikací jejich vysokoškolských diplomů, pomoc s českým jazykem a mnohé další. 

První fyzioterapeutkou, kterou jsme mezi námi přivítali, je paní Alla, fyzioterapeutka s letitou praxí v terapii miminek, která má zkušenost i s terapií dospělých. Paní Alle a její rodině jsme pomohli zajistit ubytování v blízkosti kliniky a školu pro její dceru. Dalšími fyzioterapeuty a maséry, kteří u nás nyní působí jsou Oksana, Nataliia a Oleksii. Všem jsme poskytli zaškolení do specifických technik využívaných ve FYZIOklinice, nicméně všichni mají již bohaté předchozí zkušenosti. 

Jsme rádi, že jsme je mohli přijmout mezi sebe a pomoci jim překonat toto těžké období, kdy přišli o domov, své blízké a pocit jistoty. Všichni jsou vysoce kvalifikovaní odborníci, kteří se Vám budou snažit poskytnout co nejrychlejší úlevu od Vašich obtíží. 

V současnosti máme časově omezenou akci - masáže zdarma k nákupu předplacené karty/ kreditu na fyzioterapii, více informací ZDE

Více si o našich nových terapeutech z Ukrajiny si můžete přečíst níže. 

Děkujeme, že pomáháte společně s námi! 

 

 

 

Alla a Oksana

 

Oleksii a Nataliia