Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Letní akce 2+1 Fyzioterapie u studenta

Začíná to pravé léto, se kterým je spojen pobyt v přírodě, spousta sportovních aktivit a různých jiných letních radovánek. Abyste si je mohli naplno vychutnat, je důležité, aby Vás při tom neomezovala bolest nebo blokády. Využijte příležitost dát své tělo na začátku léta do pořádku, aby Vám pohyb přinášel jen a jen radost.

Ve FYZIOklinice přes léto spouštíme super výhodnou akci na fyzioterapii s VŠ studenty fyzioterapie z vyšších ročníků. Terapie u nich Vás vyjde na stejnou cenu, kterou byste zaplatili za masáž a navíc Vám nabízíme ještě výhodnější předplacenou kartu.  

Na stáž u nás jsou přijati pouze studenti, kteří při pohovoru prokáží dostatečné znalosti anatomie a funkčních souvislostí pohybového aparátu a vysokou míru manuální dovednosti. Za bezpečný průběh terapie u studenta ručí vedoucí fyzioterapeutka Mgr. Iva Bílková, Cert.MDT. Více podrobností o stážích u nás si můžete přečíst zde.  

 

Podmínky Letní akce 2022:  

  • Samostatně zakoupená hodina Fyzioterapie u studenta stojí 750 Kč.  
  • Pokud si koupíte předplacenou kartu na dvě návštěvy (1500 Kč), dostanete třetí zdarma. Jedna terapie Vás tak vyjde na 500 Kč.  
  • Předplacenou kartu na 2+1 60-ti minutové Fyzioterapie u studenta je možné zakoupit přes náš e-shop nebo na recepci do 15.8. 2022. 
  • Terapie můžete čerpat do 31. 8. 2022. Po tomto datu již nebude možné jednotky využít ani nevzniká nárok na vrácení peněz. 

 

Přijďte se nechat napravit našimi šikovnými stážisty! 😊  

Mohlo by vás zajímat