Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

FYZIO-press masáž

FYZIO-press masáž Vám dokonale protáhne a hluboce uvolní celé tělo od konečků prstů na nohou až po temeno hlavy. Tato unikátní masáž využívá kombinaci hloubkové tlakové masáže, protahování a prvků fyzioterapie.

FYZIO-press masáž probíhá zpravidla na pohodlné podložce na zemi, případně na lehátku. Klient je oblečený ve volném, pohodlném oblečení (tričko, legíny/ tepláky). Na masáž si prosím proto přineste vlastní oblečení.

V rámci masáže můžete očekávat:

Pozn.: Po klinknutí na obrázek se dozvíte více informací. 

Popis 

FYZIO-press masáž využívá starověké léčitelské umění thajské masáže, aktivizace energetických drah skrze stlačování reflexních bodů a moderních poznatků o lidském těle z pohledu fyzioterapie. Autorem této inovativní masáže je Mgr. Iva Bílková, Cert MDT. 

Tato masáž je účinná při odstraňování napětí, bolesti a zatuhnutí svalových partií, ulevuje při migrénách, prospívá krevnímu oběhu a navozuje hlubokou relaxaci těla i mysli. 

Masér začíná s masáží na ploskách nohou stlačováním reflexologických bodů, masíruje lýtka, stehna, hýždě, záda, paže a ruce, břicho, krk a dekolt, obličej i vlasovou část. Používá váhu svého těla, k masáži využívá nejen tlaku rukou, ale i lokty, kolena a paty. Důkladně Vám protáhne končetiny, provede trakci hlavy, tak aby skutečně došlo k uvolnění všech svalů, vazů, šlach a kloubů.

Masáž je koncipována jako celotělová, jejím cílem je důkladně a systematicky uvolnit a protáhnout všechny části Vašeho těla. Pokud se chcete zaměřit pouze na konkrétní partie nebo preferujete spíše jemnější styl masáže, doporučujeme zvolit jiný typ masáže.  

Indikace 

 • máte-li rádi silnější tlak
 • máte-li větší objem svalové hmoty
 • bolestivé trigger pointy, svalová únava
 • pro aktivní sportovce, po větší fyzické námaze

Kontraindikace 

 • akutní nachlazení (kašel, rýma, zvýšená tělesná teplota)
 • infekční onemocnění
 • zánětlivá onemocnění
 • kožní onemocnění
 • onkologické onemocnění
 • závažnější krvácivé stavy (hemofilie, leukémie apod.)
 • bezprostředně po jídle (1–2 hodiny)
 • opilost, stavy pod vlivem psychotropních látek, akutní psychózy

Rozsah a doba terapie

Skladbu terapie určuje fyzioterapeut/masér na základě konzultace s klientem dle jeho přání a efektivity pro daný pohybový problém či účel masáže.

V případě hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o 5 minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 minut počítejte s přibližně 50 minutami času s terapeutem. V případě, kdy na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem kratší.

Při čerpání služby v netypických délkách (90 min., 120 min.) se čerpá poměrová část jednotek z předplacené karty.

V den masáže doporučujeme dbát na dostatečný příjem tekutin, proto se u nás ve FYZIOklinice můžete zdarma před i po terapii osvěžit teplými nebo studenými nápoji.

Ceny

Fyzio-PRESS masáž 60min

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 750 Kč 750 Kč

Nákup terapií

 

Fyzio-PRESS masáž 90min

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 1 125 Kč 1 125 Kč

Nákup terapií

 

Službu je možné nyní absolvovat u těchto terapeutů

Tereza Gertnerová
Objednat
Objednat
Lucie Sýkorová
Objednat
Objednat
MUDr. Oleksii Pavlenko
Objednat
Objednat
Jaroslav Pereverzev
Objednat
Objednat

Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí na jednotlivých predispozicích konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. Účinky masáže se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta, charakteru jeho diagnózy a schopnosti klienta dodržovat režimová opatření, se kterými byl seznámen v rámci terapie. Tuto zdravotní masáž provádí masér nebo stážista, kdy za masáž odpovídá a odborným garantem je vedoucí fyzioterapeutka Mgr. Iva Bílková, Cert. MDT. Masáž nenahrazuje vyšetření u fyzioterapeuta, ale je vhodným doplňkem léčebného plánu.