Pomůžeme od bolesti
FYZIOklinika
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
FYZIOklinika Volejte od 7:00-15:00

Hloubkové mechanické čištění pleti

Mechanické čištění obličeje je procedura zaměřená na odstranění mrtvých buněk rohové vrstvy, komedonů, kožního mazu a milií. Čištění obličeje se provádí jak pro prevenci zánětů, tak pro léčbu akné. Čištění obličeje pomůže Vám udržet zdraví pokožky, a tím prodloužit její krásu a mládí. 

V rámci terapie můžete očekávat:

Pozn.: Po klinknutí na obrázek se dozvíte více informací. 

Popis

Mechanické čištění je nejúčinnější a hloubkové čištění, které vyřeší Vaše problémy s pletí a vrátí obličeji čistý a zářivý vzhled. 

Výsledkem čištění je: 

  • zlepšení regenerace tkání
  • zmírnění zánětlivých kožních procesů
  • čistá a svěží plet
  • zvýšení elasticity pleti

Indikace  

  • mastná plet
  • akné
  • komedony
  • rozšířené a znečištěné póry

Doba procedury 

Délka* a druh čištění může být během návštěvy změněná po konzultaci s kosmetičkou. 

Druh terapieDoba terapie
Mechanické čištění120 min
Ultrazvukové čištění90 min
Kombinované čištění120 min

*V případě hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o pár minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 min počítejte s přibližně 50 minutami čistého času s terapeutem. V případě, že na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem kratší. 

Ceník 

Čištění pleti - mechanické

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 1 800 1 800 Kč

Koupit na eshopu

 

Službu je možné nyní absolvovat u těchto terapeutů

Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí od jednotlivých predispozicí konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. Účinky kosmetických služeb se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta, charakteru jeho diagnózy a schopnosti klienta dodržovat režimová opatření, se kterými byl seznámen v rámci terapie. Tuto službu provádí kvalifikovaná kosmetička.