Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Kombinované čištění pleti

Každý den je naše plet vystavena velkému množství negativních faktorů. Často reagujeme, až když zpozorujeme akné, komedony a mastný lesk. Pokud se neporadíte s kosmetičkou a nevyčistíte si obličej, můžete se potýkat s řadou problémů: předčasné stárnutí, ztráta tonusu pleti, akné a další. 

V rámci terapie můžete očekávat:

Pozn.: Po klinknutí na obrázek se dozvíte více informací. 

Popis

Kombinované čištění obličeje je kombinace kosmetických metod čištění pleti pro dosažení, co nejúčinnějšího výsledku. Používá se, když jedna metoda – mechanické nebo ultrazvukové čištění nestačí. 

Tento postup umožnuje důkladně vyčistit a zároveň pečlivě ošetřit problémové oblasti pleti obličeje. Účinek procedury je dlouhotrvající, procedura je celkem bezbolestná a zcela zdravotně nezávadná. 

Výsledkem čištění je: 

  • čistá a svěží plet
  • jemná a hladká plet
  • zmírnění zánětlivých procesů

Indikace 

  • přítomnost komedonů
  • mastná plet
  • rozšířené póry
  • keratóza

Doba procedury 

Délka* a druh čištění může být během návštěvy změněná po konzultaci s kosmetičkou. 

Druh terapieDoba terapie
Mechanické čištění120 min
Ultrazvukové čištění90 min
Kombinované čištění120 min

*V případě hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o pár minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 min počítejte s přibližně 50 minutami čistého času s terapeutem. V případě, že na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem kratší. 

Ceník 

Čištění pleti - kombinované

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 2 000 Kč 2 000 Kč

Nákup terapií

 

Službu je možné nyní absolvovat u těchto terapeutů

Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí od jednotlivých predispozicí konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. Účinky kosmetických služeb se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta, charakteru jeho diagnózy a schopnosti klienta dodržovat režimová opatření, se kterými byl seznámen v rámci terapie. Tuto službu provádí kvalifikovaná kosmetička.