Zdravotní přednášky pro zaměstnance firem

Pro firmy a jejcih zaměstnance pořádáme zdravotní přednášky. Nabízíme Vám okořenění Vašeho pracovního konferenčního dne edukativním výjezdem naší FYZIOkliniky na Vaší firemní akci jako je např. setkání manažerů.

Zdravotní přednáška pro zaměstnanceTypický program:

  • přednáška v konferenčním sále na vybrané téma (např. jak si vybavit pracoviště s ohledem na Vaši páteř a jak lze i u pracovního stolu v průběhu celého dne pracovat na stabilizaci Vašeho hlubokého stabilizačního systému)
  • program v uzavřeném salonku jež zahrnuje individuální konzultace na téma jak vyřešit bolestivé potíže pohybového aparátu pracovníků, praktické ukázky, případně výuku metody kineziotapingu, ukázky balančních pomůcek vhodných na pracoviště, do služebního auta nebo na domácí cvičení

MÁTE-LI TAKÉ ZÁJEM O NÁŠ VÝJEZD NA VAŠI AKCI

Firemní akce se můžeme zúčastnit, pokud počet jejích účastníků čítá 200 osob a více. V případě, že nastane situace, kdy je v daném měsíci více poprávek, vybíráme si dle geografické polohy. Preferujeme akce, kde se setkávají pracovníci společnosti s bydlištěm v Praze nebo jejím blízkém okolí.

 V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte.

 

kontaktní formulář

Požadované pole
Požadované pole
Požadované pole
Invalid Input
Požadované pole
Požadované pole
Invalid Input

 

Virtuální realita Icaros
Dárkové poukazy
Pomoc obětem nehody