Naši terapeuti

míč

Ve FYZIOklinice klademe maximální důraz na kvalitu fyzioterapeutické péče. Proto naše terapeuty vybíráme podle vážných kritérií splňujících jejich profesní odbornost, chuť se neustále průběžně vzdělávatpříjemné chování a komunikaci vůči klientovi.

Abychom Vám dokázali rychle a efektivně pomoci od Vašich potíží, je velmi důležitým i náš cit pro mechaniku lidského těla a fakt, zda-li nás práce baví, či nikoliv. U nás nenajdete žádného pracovníka, který by svoji práci dělal z povinnosti. Jsme si jisti, že rozdíl, v našem přístupu ihned poznáte.

Velmi si zakládáme na tom, aby všichni naši fyzioterapeuti měli vysokoškolské vzdělání v oboru Fyzioterapie. Nejvyšším stupněm vzdělání v medicínském oboru fyzioterapie je Magisterský titul (Mgr.). Nejšikovnější kolegyně ovšem vyhledáváme již v posledním ročníku vysoké školy. V takovém případě jsou do dosažení Mgr. titulu pár měsíců ještě nositelkami nižší úrovně vysokoškolského vzdělání - Bakalářský titul (Bc.).

V neposlední řadě si zakládáme na nejmodernějším vybavení našeho pracoviště, i neustálé prohlubující i rozšiřující vzdělávání celého našeho týmu pomocí odborných kurzů, seminářů, apod.

Náš tým

U nás máte možnost si vybrat konkrétního specialistu, kterému svěříte léčbu svých pohybových obtíží. Zde najdete profily všech našich terapeutů a lektorů:

Naše publikační a poradenská činnost

Naši fyzioterapeuté pro Vás píší srozumitelnou formou články z oboru fyzioterapie a rehabilitace , kde se například můžete dočíst jaké jsou možnosti léčby Vašeho problému. Případně se dozvíte jak podobné problémy řeší jiná terapeutická zařízení, nebo získáte informace co dělat při úrazu.

V případě, že máte jakýkoliv dotaz na oblast pohybového aparátu, můžete využít různých cest jak se nás zeptat. Dotaz nám můžete zaslat přímo u každého našeho článku zde na stránkách, emailem, na portálu Lékaři-Online, kde jsme odbornými garanty sekce Rehabilitace-Fyzioterapie, nebo na našem Facebooku.

Praxe studentů

Na našem pracovišti probíhají pravidelně praxe studentů navštěvující výukový program fyzioterapie při FTVS UK Praha, Lékařské fakulty UK Praha, FBMI ČVUT Praha. O přítomnosti studenta budete včas informováni a požádáni o souhlas (či nesouhlas, který bude respektován) s přítomností studenta na Vaší terapii.

 

RV banner
chcete se léčit zdarma