Naši terapeuti

míč

Ve FYZIOklinice klademe maximální důraz na kvalitu fyzioterapeutické péče. Proto naše terapeuty vybíráme podle vážných kritérií splňujících jejich profesní odbornost, chuť se neustále průběžně vzdělávatpříjemné chování a komunikaci vůči klientovi.

Abychom Vám dokázali rychle a efektivně pomoci od Vašich potíží, je velmi důležitým i náš cit pro mechaniku lidského těla a fakt, zda-li nás práce baví, či nikoliv. U nás nenajdete žádného pracovníka, který by svoji práci dělal z povinnosti. Jsme si jisti, že rozdíl, v našem přístupu ihned poznáte.

Velmi si zakládáme na tom, aby všichni naši fyzioterapeuti měli vysokoškolské vzdělání v oboru Fyzioterapie. Nejvyšším stupněm vzdělání v medicínském oboru fyzioterapie je Magisterský titul (Mgr.). Nejšikovnější kolegyně ovšem vyhledáváme již v posledním ročníku vysoké školy. V takovém případě jsou do dosažení Mgr. titulu pár měsíců ještě nositelkami nižší úrovně vysokoškolského vzdělání - Bakalářský titul (Bc.).

V neposlední řadě si zakládáme na nejmodernějším vybavení našeho pracoviště, i neustálé prohlubující i rozšiřující vzdělávání celého našeho týmu pomocí odborných kurzů, seminářů, apod.

Náš tým

U nás máte možnost si vybrat konkrétního specialistu, kterému svěříte léčbu svých pohybových obtíží. Zde najdete profily všech našich terapeutů a lektorů:

Naše publikační a poradenská činnost

Naši fyzioterapeuté pro Vás píší srozumitelnou formou články z oboru fyzioterapie a rehabilitace, kde se například můžete dočíst jaké jsou možnosti léčby Vašeho problému. Případně se dozvíte jak podobné problémy řeší jiná terapeutická zařízení, nebo získáte informace co dělat při úrazu.

Také pro Vás připravujeme rozsáhlou databázi rehabilitačních cviků a video návody na cvičení na Youtube. 

V případě, že máte jakýkoliv dotaz na oblast pohybového aparátu, můžete využít různých cest jak se nás zeptat. Dotaz nám můžete zaslat přímo u každého našeho článku zde na stránkách, emailem, na portálu Lékaři-Online, kde jsme odbornými garanty sekce Rehabilitace-Fyzioterapie, nebo na našem Facebooku.

Praxe studentů

Na našem pracovišti probíhají pravidelně praxe studentů navštěvující výukový program fyzioterapie při FTVS UK Praha, Lékařské fakulty UK Praha, FBMI ČVUT Praha. O přítomnosti studenta budete včas informováni a požádáni o souhlas (či nesouhlas, který bude respektován) s přítomností studenta na Vaší terapii.

 

chcete se léčit zdarma