Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Jiří Homoláč

Jeho cílem je neustále překonávat své limity a jako běžecký závodník se dostat na významné světové akce. Běh tvoří podstatnou část jeho života a zároveň je i jeho vášní, protože rád překonává hranice svých možností. Je řeč o Jiřím Homoláčovi…

Kdo je Jiří Homoláč?

Jiří Homoláč patří ve svých 24 letech mezi naše nejlepší vytrvalostní běžce. Narodil se 25. 2. 1990 a pochází z Chudčic, obce ležící v Jihomoravském kraji asi 20 km severozápadně od Brna. Studuje magisterský program Management sportu na Masarykově univerzitě v Brně a běhu se věnuje již od roku 2007. Momentálně patří do oddílu AK Kroměříž/adidas Running TEAM a trénuje ho Jiří Sequent. Za své dosavadní působení dosáhl již mnoha velkých úspěchů a skvělých běžeckých časů mezi něž patří zejména:

  • 22. místo ME v krosu U23 (Budapešť 2012),
  • 22. místo v 1/2maratonu na Letní světové univerziádě (Kazaň 2013),
  • 1. místo MČR maraton (2013).

V čem Jirkovi pomohla FYZIOklinika?

Jiří Homoláč navštívil naše fyzioterapeutické centrum kvůli svým dlouhodobým obtížím v hýžďových partiích. V rámci své profesionální sportovní aktivity vytrvalostního běžce přetěžuje hýžďové svaly, se kterými měl dlouhodobé problémy, což negativně ovlivňovalo i jeho výkony, zejména v dlouhých závodech. Především na maratonech pociťoval Jirka bolest hýždí, stehen a oblasti kříže. Tyto nepříjemné a obtěžující bolesti ho potom provázely i několik dní po závodech.

Vše jsme s Jirkou pečlivě probrali, vyhodnotili na základě diagnostiky a začali pracovat na odstranění jeho obtíží. Naše pomoc spočívala v komplexní službě Fyzioterapie All Inclusive.

Tímto přejeme Jirkovi mnoho dalších sportovních úspěchů, nyní již bez bolesti.