Pomůžeme ke zdraví
FYZIOklinika
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
FYZIOklinika Volejte od 8:00-16:00

Nabídka práce - zdravotní sestra

Nabídka práce pro zdravotní sestru

Nástup: ihned/ dle dohody

  • Plný nebo částečný úvazek
  • Kratší úvazky jsou možné i na bázi DPP, DPČ či OSVČ

Požadujeme

  • Ukončené vzdělání v oboru všeobecná nebo praktická sestra
  • Komunikativní znalost českého jazyka
  • Příjemné vystupování a proklientský přístup
  • Poctivost, smysl pro přesnost, pozitivní přístup k práci
  • Trestní bezúhonnost

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení, dle kvalifikace, zkušeností, rozsahu a formy úvazku
  • Stabilní zázemí úspěšné firmy a dlouhodobou spolupráci
  • Možnost částečně flexibilní pracovní doby
  • Ubytování v bytě určeném pro zaměstnance
  • Moderní prostředí na Praze 11
  • Sick days
  • Dotované masáže, rehabilitace
  • Nadstandardní léčebná péče pro Vás a Vaše rodinné příslušníky
  • Další zajímavé benefity

Pracovní náplň

  • Očkování
  • Podávání infuzní terapie
  • Vedení dokumentace, apod.

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis na email: bilkova@fyzioklinika.cz nebo volejte pro bližší informace na +420 723 279 993. Těšíme se na Vás!