Pomůžeme ke zdraví
FYZIOklinika
Dnes je otevřeno 8:00-16:30
FYZIOklinika Volejte od 8:00-16:00

Nabídka práce - Uklízečka

Připojte se k našemu týmu ve FYZIOklinice a pomozte nám udržet naše prostory čisté a příjemné pro všechny naše klienty a zaměstnance. Hledáme spolehlivou a pečlivou osobu pro úklidové práce, která má smysl pro detail. V případě Vašeho zájmu nabízíme možnost kombinace pozice úklidu a administrativní práce na recepci nebo v sociálních službách. Tyto varianty kombinací pracovní náplně velmi vítáme. Pro Vás má smysl možnosti pracovního růstu a seberealizace.

Nástup: dle dohody

  • brigáda
  • HPP (8, 6, 4hod/den)

Pracovní doba:

  • Flexibilní, s možností uzpůsobení podle potřeb služby a dohody.

Náplň práce:

  • Úklid a dezinfekce prostor, mytí oken, úklid v bytových i kancelářských prostorách podle stanovených standardů a dle aktuálních potřeb.
  • Doplnění hygienických potřeb.
  • Evidence potřeb.

Pracovní místa zahrnují:

  • FYZIOklinika: Udržování čistoty a pořádku ve všech terapeutických a veřejných prostorách, včetně čekáren, chodby, výtah...
  • Kancelářské prostory FYZIOkliniky: Zajištění čistoty pracovních prostor, sociálních zařízení a společných ploch.
  • Externí lokace: Úklidové práce u klientů našich sociálních služeb dle potřeb a plánování (běžný domácí úklid, mytí oken).

Co od Vás očekáváme:

  • Spolehlivost a samostatnost.
  • Pozitivní přístup k práci.
  • Pečlivost a zodpovědný přístup k dodržování hygienických standardů.
  • Praxe v oboru úklidu výhodou, ale není podmínkou.
  • Trestní bezúhonnost

Co můžeme nabídnout my:

  • Stabilní pracovní místo v přátelském kolektivu.
  • Flexibilní ale i pevnou pracovní dobu dle dohody.
  • Možnost profesního růstu a získání nových dovedností.
  • V případě zájmu možnost kombinace úklidu a administrativní práce na recepci nebo v sociálních službách.
  • Příjemné pracovní prostředí a moderní zařízení.
  • Benefity jako jsou skupinová cvičení nebo wellness programy.

Chcete být součástí našeho týmu a přispět k pohodě a spokojenosti našich klientů? Vyplňte formulář nebo zašlete svůj životopis na bilkova@fyzioklinika.cz. Těšíme se na vaši spolupráci a přivítání v našem týmu!