Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Individuální fyzioterapie miminka (0-36 měsíců)

Během této služby poskytneme Vašemu miminku komplexní kineziologické vyšetření a na základě výsledků navrhneme jak krátkodobou tak dlouhodobou terapii pro co nejefektivnější řešení potíží a nastavení optimálního vývoje dítěte. Důležitou součástí terapie je účast rodičů, jejichž aktivní přístup a pochopení jednotlivých metod umožňuje pokračování fyzioterapie i v domácím prostředí a každodenním životě dítěte.

Na první terapii si vyhrazujeme 60 minut, abychom stihli Vaše dítě správně diagnostikovat. Na následující terapie, kdy už máme vytvořený léčebný plán, stačí rezervace 30 minut. 

V rámci terapie můžete očekávat:

Pozn.: Po klinknutí na obrázek se dozvíte více informací. 

Popis

V dětském věku se vytváří základní motorické vzory, pohybové stereotypy a návyky, na jejichž základě se dítě bude pohybovat celý svůj následující život. Jinými slovy to, jak se v dospělosti cítíme, jaký máme vztah ke sportu a jakými potížemi pohybového aparátu a bolestmi trpíme, má své základy v dětství. Proto je velice důležité tyto základy nepodcenit a chybné návyky či odchylky ve vývoji zachytit a napravit co nejdříve, dokud je dětský pohybový aparát tvárný a snadno ovlivnitelný.

Kdy přijít s děťátkem?

  • Pokud byl porod předčasný nebo komplikovaný, děťátko se narodilo se zlomeninou klíční kosti, stočenou nožičkou, parézou (poruchou hybnosti) horní končetiny či jiným poraněním.
  • Pokud máte podezření, že se Vaše miminko pohybově nevyvíjí tak, jak by mělo.
  • Pokud jste si všimli, že má děťátko častěji otočenou hlavičku na jednu stranu nebo že používá pouze jednu ručičku, otáčí se na bříško s prohnutými zády, „nepase koníky“, neleze apod.
  • Pokud kojenec trpí nadměrnými zažívacími potížemi – často zvrací, má nafouklé bříško.
  • Pokud Vám lékař doporučil s miminkem rehabilitovat nebo už jste rehabilitaci absolvovali a máte pocit, že Vám nebylo vše srozumitelně vysvětleno a dostatečně ukázáno.
  • Pokud chcete preventivně působit proti vzniku pohybových potíží, které má některý z rodičů dítěte.

Rozsah služeb zahrnutých v ceně

* Skladbu terapie určuje fyzioterapeut dle efektivity pro daný pohybový problém

* V případě hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o pár minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 min počítejte s přibližně 50 minutami čistého času s terapeutem. V případě, že na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem kratší. 

Ceník fyzioterapie S UKRAJINKOU

Službu fyzioterapie s miminky lze absolvovat u českých i ukrajinských kolegů. I kolegové z Ukrajiny u nás prochází přísným pohovorem a trváme na tom, aby měli patřičné vzdělání i praxi. Fyzioterapie u těchto kolegů je stejně kvalitní, jako u všech našich fyzioterapeutů. Vzhledem k jazykové bariéře (než se rozmluví lépe česky) nabízíme fyzioterapii u těchto kolegů se slevou. Děkujeme, že využíváte jejich služeb a dáváte jim tak spolu s námi pracovní příležitost. 

Miminka (0-36měs) Diagnostika a fyzioterapie S UKRAJINKOU

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 1 400 Kč 1 400 Kč

Nákup terapií

 

Miminka (0-36měs) Následná fyzioterapie S UKRAJINKOU

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 800 Kč 800 Kč

Nákup terapií

 

*Službu Následná fyzioterapie 30 minut je možné rezervovat až po absolvování vstupní hodinové návštěvy s diagnostikou. 

Službu je možné nyní absolvovat u těchto terapeutů

Mgr. Alla Yukhymenko
Objednat
Objednat

Ceník

Miminka (0-36měs) Diagnostika a fyzioterapie

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 2 200 Kč 2 200 Kč

Nákup terapií

 

Miminka (0-36měs) Následná fyzioterapie

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 1 300 Kč 1 300 Kč
3 terapie 3 300 Kč 1 100 Kč 600 Kč

Nákup terapií

*Službu Následná fyzioterapie 30 minut je možné rezervovat až po absolvování vstupní hodinové návštěvy s diagnostikou. 

Službu je možné nyní absolvovat u těchto terapeutů

Mgr. Iva Bílková, Cert. MDT
Objednat
Objednat

 

Pozn.: Výsledky léčby jsou individuální a závisí na jednotlivých predispozicích konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. Povinnou součástí 1. návštěvy klienta je provedení komplexního kineziologického vyšetření, které umožní pochopení vzájemných souvislostí klientova problému. Toto vyšetření provádí podle zákona o zdravotních službách 372/2011 Sb. a v souladu s relevantními vyhláškami univerzitně vzdělaný fyzioterapeut.