Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
Volejte od 7:00-15:00

Kýla stehenního svalu

Otázka

Dobrý den,

jsem po operaci TEP - 8 měsíců. Po odstranění stehů jsem zjistila na konci jizvy poměrně dost velkou bouli na vnější fascii stehenního svalu. Byla jsem lékařem ujištěna, že se jedná o pooperační hematom a že se v průběhu rehabilitace vstřebá. Nevstřebal se ani za několik měsíců a lékař mi sdělil jinou diagnosu - hernii stehenního svalu. Stehno mi začalo bolet, jedná se o častou palčivou bolest směrem ke kolenu. Jaká by mohla být neinvazivní metoda odstranění těchto problémů?

Děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

mohla bych doporučit Fyzioterapii All-Inclusive. Fyzioterapií můžeme ovlivnit svalové napětí a Radiální rázovou vlnou se může uvolnit bolestivost.

S přáním pěkného dne
Iva Bílková - FYZIOklinika

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.