Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
Volejte od 7:00-15:00

Erektilní dysfunkce

Otázka

Dobrý den,

mám zájem o léčbu erektilní dysfunkce rázovými vlnami. Prosím o informaci o možných termínech a ceně za léčbu.
Děkuji.

Odpověď

Dobrý den, 

děkujeme za zájem o léčbu na naší klinice.

Léčba erektilní dysfunkce rázovou vlnou je účinná tam, kde je dysfunkce primárně způsobena nedostatečným krevním zásobením topořivých tělísek. Pro diagnostiku příčiny dysfunkce je třeba navštívit specialistu urologa-androloga-sexuologa, který rozhodne, do jaké míry se jedná o cévní příčinu a také zda je aplikace rázové vlny vhodná vzhledem k Vaší dosavadní zdravotní anamnéze (lékař vyplní formulář v příloze).
Můžete si vybrat jakéhokoliv lékaře výše uvedené specializace. Jakmile od něj obdržíte potvrzení o vhodnosti aplikace, můžete se objednat na první termín.

Dochází se pravidelně 2x týdně po dobu 3 týdnů.
Cyklus je nezbytně nutné absolvovat celý.
Po ukončení 3 týdenní doby bez aplikace je možné dle přání klienta případně celý cyklus ještě jednou zopakovat.
V případě, že byste měli jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.