Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
Volejte od 7:00-15:00

Pichlavá bolest vystřelující do ramene

Otázka

Dobrý večer,

chtěla jsem se zeptat, občas mě trápí nepříjemně pichlavá bolest vystřelující do levého ramene. Dříve mě to trápilo při běhání, v poslední době jsem si všimla, že tato nepříjemná bolest přichází, když se najím po příliš dlouhé době, když už má tělo velký hlad. Měla bych raději navštívit lékaře?

Mockrát děkuji za Vaši odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

takto je velmi těžké odpovídat, podle popisu může jít čistě o funkční problém, kde příčinou může být pouze svalová dysbalance či blokáda žeber. Avšak bylo by vhodné navštívit pro plnou jistotu lékaře, který určí důvod problému. Určitě po stanovení důvodu doporučuji navštívit fyzioterapeuta, který by měl Vaše obtíže vyřešit. 

S přáním pěkného dne
Iva Bílková - FYZIOklinika

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.