Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
Volejte od 7:00-15:00

Bolest ramene

Otázka

Dobrý den

jsem po pracovním úrazu a stále mě trápí bolest ramene. Prošla jsem rehabilitací, ultrazvukem a magnetem. Magnet se nedal vydržet, bolesti se zhoršily, ultrazvuk bez odezvy. Rentgeny bez nálezu. Nyní docházím do ordinace k revmatologovi - dvakrát obstřik ACR 20 mg Depomedrolu a bolest se pořád vrací. OA zpráva zní: susp. postižení akromioklav. skloubení s nestabilitou a drobná supdeltoidní burhitdias. v případě přetrvávání obtíží - MRI za měsíc, zatím klid. Ruku mám nešikovnou, největší bolesti mám v noci, skoro nespím.

Poradíte mi, co s tím? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

doporučuji Vám léčbu ramene rázovou vlnou. Je velice efektivní a výsledky pocítíte již po prvních aplikacích. Podrobné informace k rázové vlně najdete na našich stránkách.

Přeji brzké uzdravení
Iva Bílková - FYZIOklinika
 

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.