Nabídka práce, brigády

Vítáme Vás na FYZIOklinice!

Momentálně hledáme nové FYZIO kolegy(ně). Podívejte se nám pod pokličku :-)

 

Jak vypadá terapie v našem centru?

  • Standardní délka fyzioterapie v našem centru je 60 minut, terapeut tak má dostatek času na rozmyšlení postupu i jeho realizaci.
  • Při první návštěvě klienta fyzioterapeut provede vyšetření popisovaného pohybového problému a samostatně se rozhodne o metodě vedoucí k jeho řešení měkké techniky, mobilizace páteře a periferních kloubů, cvičení na neurofyziologickém podkladě apod.
  • Je-li to pro klienta přínosné, terapeut může aplikovat radiální rázovou vlnu pro snazší uvolnění hypertonických svalů a tím lépe a snáze provede mobilizaci či centraci kloubů.
    Pro rychlejší regeneraci poškozené tkáně lze využít fokusované rázové vlny. Při terapiích využíváme techniky, nebo části technik, které se nám v praxi osvědčily nejvíce, a kombinujeme je navzájem tak, aby terapie klientovi pomohla co nejrychleji a účinkovala dlouhodobě. Léčba rázovou vlnou nenahrazuje komplexní fyzioterapeutický přístup, ale dokáže zrychlit léčbu a zvýšit její účinnost.
  • Rádi také podporujeme své kolegy v absolvování odborných kurzů. Tím rozvíjí své znalostí a manuální dovednosti, které následně využívají v praxi.

 

Kdo je náš nový kolega nebo kolegyně?

Fyzioterapeut

 

Na jaké pozice hledáme zaměstnance?

Vyberte si z nabídky pozic, které nabízíme, a neváhejte nás kontaktovat. Velmi rádi Vás pozveme na vstupní pohovor.

 

Hledáte pouze brigádu nebo práci na částečný úvazek?

Staňte se brigádníkem na akcích, které pořádáme během roku. Pomáhejte s námi klientům v jejich domácím prostředí nebo nám pomozte s diagnostikou mládeže ze sportovních klubů, které u nás pravidelně monitorujeme.

 

Těšíme se na Vaše CV

Reference
FYZIOklinika Firma roku