Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Fokus All-Inclusive

Kombinace fyzioterapie All-Inclusive a aplikace Fokusované rázové vlny

FYZIOklinika je prvním pracovištěm na světě, které se rozhodlo nabízet nejmodernější technologii pro léčbu pohybových obtíží – fokusovanou rázovou vlnu ve formě služby „All-Inclusive“ Během této výjimečné služby Vám poskytneme to nejlepší, co je v dnešní době dostupné pro rychlou, efektivní a citlivou léčbu Vašich obtíží. Jedná se o službu Fyzioterapie All-Inclusive kombinovanou s Fokusovanou rázovou vlnou.

V rámci terapie můžete očekávat:

Pozn.: Po klinknutí na obrázek se dozvíte více informací. 

Pro zobrazení klikněte na Cookies

Popis

V čem je služba tak unikátní?

V rámci zvolené délky terapie dostanete péči fokusovanou i radiální rázovou vlnou a to vše za pevnou cenu!

Naše bohaté zkušenosti v léčbě bolestí či funkčních poruch pohybového aparátu a vědomosti z oblasti anatomie a neurofyziologie lidského těla nás vedly k unikátní kombinaci fyzioterapie a aplikace obou typů rázové vlny.

Tento terapeutický postup vypracovala a stále rozšiřuje Mgr. Iva Bílková Cert.MDT. Kombinace fyzioterapie a aplikace rázové vlny nám umožňuje dosáhnout pocitu úlevy mnohem dříve, než je ve fyzioterapii obvyklé. Ve spojení s fokusovanou rázovou vlnou je nyní možné naráz léčit zdroje bolesti jak povrchové, tak v hloubce Vašeho těla a to naprosto neinvazivním způsobem (bez tabletek, injekcí nebo operace).

Kdy je vhodný tento druh léčby?

 • Máte nějaký sval v napětí?
 • Bolí vás bedra? Nejdříve Vám uvolníme stažené svalové partie pomocí radiální rázové vlny a následně provedeme mobilizace. Tímto postupem předejdeme riziku poškození drobných vazů při následné manipulaci.
 • Trápí Vás na více místech těla dlouhodobě neléčené bolesti (lokty, ramena, kolena, paty apod.)? Po manuálním fyzioterapeutickém uvolnění postižených partií Vám za pomoci speciální radiální hlavice pomůžeme také zrychlit léčbu různých zánětů, např. povrchových šlach.
 • Máte akutní bolestivý problém a potřebujete okamžitou pomoc? – I v těchto případech se nám velmi osvědčuje využití FOKUS All-Inclusive nebo Fyzioterapie All-Inclusive.

Co očekávat?

 • Uvolnění stažených svalových partií pomocí radiální rázové vlny, tímto postupem se předejde poškození vazů při následné manipulaci.
 • Zrychlení léčby zánětů, např. povrchových šlach, pomocí speciální radiální hlavice.
 • Úlevu ihned po terapii a to i bez použití chemických přípravků.
 • Promasírování okolní svalové partie technologií V-Actor (proti návratu Vašich potíží).
 • Kinesiotaping k prodloužení terapeutického efektu tam, kde je to potřeba.

A ještě něco navíc!

 • Po ukončení terapie si můžete v naší vybavené tělocvičně procvičit cviky z uplynulé terapie.
 • V recepci máte k dispozici automat s filtrovanou vodou, nebo si nabídněte teplý čaj.

V čem se tato služba tak zásadně odlišuje od konkurence?

Naše služba Fokus All-Inclusive se liší od konkurence, jedním slovem, VELICE…

 • V ČR je jen velmi málo pracovišť vybavených fokusovanou rázovou vlnou. Jedná se totiž o velmi mladou technologii a také o technologii s velmi drahým provozem.
 • Některá pracoviště provozují fokusovanou technologii buď málo výkonnou (efekt léčby je diskutabilní), nebo naopak zařízení neumí řídit výkonové špičky (léčba není kvuli vysoké bolesti možná bez anestezie a navíc existuje riziko poškození tkáně).
 • Na pracovištích konkurence je cena za léčbu fokusovanou rázovou vlnou postavena na prodeji typicky 1000 aplikovaných pulzů. Za jednu aplikaci zaplatíte částku mezi 1 500 a 5 000 Kč (toto je cena jedné léčby, a to pouze jednoho místa bolesti).

To ovšem neplatí pro FYZIOkliniku!

Naším mottem je zpřístupnit tu nejlepší a nejefektivnější fyzioterapeutickou péči široké veřejnosti. Proto jsme byli první, kteří začali nabízet ve fyzioterapii služby typu „All-Inclusive“.

Jen ve FYZIOklinice je délka i cena služby určena počtem zakoupených aplikací fokusovaných rázových vln. Jedna aplikace = jedno bolavé místo. K tomu Vám navíc dané místo ošetříme radiální rázovou vlnou a hloubkovou vibrační masáží V-Actor. A za celý takový balíček služeb dostanete jednoznačnou pevnou cenu.

Naším nejvyšším zájmem je udělat vše pro to, abychom Váš pohybový problém co nejrychleji diagnostikovali a následně vyřešili. Chceme, abyste se mohli co nejdříve vrátit do běžného života.

Nyní se už nemusíte bát ceny – plně se soustřeďte na léčbu. My Vás chceme vyléčit, ne pouze léčit.

Rozsah služeb zahrnutých v ceně

* Skladbu terapie určuje fyzioterapeut dle efektivity pro daný pohybový problém

* V případě hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o pár minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 min počítejte s přibližně 50 minutami čistého času s terapeutem. V případě, že na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem kratší. 

Zapůjčíme Vám zdarma fyzioasistenta

Fyzioasistent je moderní rehabilitační pomůcka, která Vám pomůže napravit nesprávné pohybové vzorce. Jedná se o malý senzor, který si aplikujete dle doporučení fyzioterapeuta mezi lopatky a který Vás upozorní vibrací vždy, když se Vaše záda uvolní do polohy, která není fyziologická. Zařízení je možné připojit k mobilní aplikaci, prostřednictvím které můžete sledovat pokroky k nápravě Vašich pohybových vzorů. 

 • Zařízení zapůjčujeme na vyzkoušení 1x zdarma jednomu klientovi na období max. 7 kalendářních dnů týden po absolvování alespoň jedné služby Fyzioterapie All-Inclusive a FOKUS All-Inclusive proti vratné kauci 3.000 Kč.
 • Mimo čerpání služby All-Inclusive, nebo na dobu delší než jeden týden po absolvování některé ze služeb All-Inclusive si můžete FYZIOasistenta zapůjčit za cenu 300 Kč na týden proti vratné kauci 3000 Kč (v ceně služby je jedna originální samolepka na jeden týden). V ceně není zahrnuta konzultace fyziologického držení těla a používání přístroje. Doporučujeme objednat se před první aplikací na 30 minut individuální fyzioterapie (700 Kč) ke kterémukoliv z našich fyzioterapeutů.

Kde všude ve FYZIOklinice ušetříte?

 • Levnější terapie díky unikátní službě FOKUS All-Inclusive (platíte fixní cenu)
 • Sleva při zakoupení předplacené karty (množstevní sleva)
 • Menší počet návštěv díky nejkvalitnějšímu modernímu vybavení (rychlejší léčba)
 • Jsme se službou All-Inclusive nejdéle na trhu (vyvinuli jsme ji – máme zkušenosti)
 • Kinesiotaping zdarma součástí služby (platíte fixní cenu)
 • Nápoje zdarma (tak trochu jiné prostředí našeho centra…)
 • Pro fajnšmekry: sleva na službu, nebo služba zcela zdarma výměnou za propagaci FYZIOkliniky (zkuste se podívat, jak si můžeme vzájemně pomoci)

Ceny

Pro výpočet příspěvku od vaší ZP potřebujeme znát počet předepsaných kódů. Pokud budete mít o tuto informaci zájem, pošlete nám scan poukazu optimálně do 3 dnů po vystavení na mail kontakt@fyzioklinika.cz. Přehled o vypočtených příspěvcích vám obratem pošleme a pokud si přinesete originál FT, začneme slevy uplatňovat již od vaší první návštěvy. Více informací >>

FOKUS All-Inclusive 60min (1xFRV)

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 2 200 Kč 2 200 Kč
3 terapie 6 300 Kč 2 100 Kč 300 Kč

Nákup terapií

 

FOKUS All-Inclusive 75min (2xFRV)

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 3 000 Kč 3 000 Kč
3 terapie 8 250 Kč 2 750 Kč 750 Kč

Nákup terapií

 

Službu je možné nyní absolvovat u těchto terapeutů

Mgr. Tereza Dvořáková
Objednat
Objednat
Mgr. Iva Bílková, Cert. MDT
Objednat
Objednat
Bc. Karolina Rathová
Objednat
Objednat
Bc. Barbora Mátlová
Objednat
Objednat
ThDr. Bc. Libuše Šťastná
Objednat
Objednat
Bc. Veronika Vosková
Objednat
Objednat
Bc. Tereza Veselková
Objednat
Objednat
Tereza Gertnerová
Objednat
Objednat
Mgr. Barbora Havlíčková
Objednat
Objednat
Mgr. Alla Yukhymenko
Objednat
Objednat
Mgr. Oksana Sarabyn
Objednat
Objednat
Bc. Monika Šmolcnopová
Objednat
Objednat
Martina Ulčová, DiS.
Objednat
Objednat
Bc. Tereza Pavlovská
Objednat
Objednat

 

Zdroj: LOHRER, Heinz, GERDESMEYER, Ludger. Multidisciplinary medical applications: Shock wave therapy in practice. Level10 Buchverlag Daniela Bamberg, Heilbronn, Německo. ISBN 978-3-9816095-0-9

Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí od jednotlivých predispozicí konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. O vhodnosti léčby rázovou vlnou rozhoduje podle zákona o zdravotních službách 372/2011 Sb. a v souladu s relevantními vyhláškami lékař (MUDr.) nebo univerzitně vzdělaný fyzioterapeut (Bc., Mgr.), který před zařazením aplikace rázové vlny do léčebného režimu provedl příslušnou diagnostiku a seznámil klienta s režimovými opatřeními, která je klient povinen dodržovat. Účinky aplikace rázové vlny se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta, specifik jeho diagnózy a jeho schopnosti dodržovat stanovená léčebná opatření. Podrobné podklady, případně lékařské studie prokazující léčebné účinky rázové vlny je možné shlédnout na vyžádání v sídle FYZIOkliniky.