Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
Volejte od 7:00-15:00

Osteochondróza

Otázka

Dobrý den,

po rentgenu mi byla sdělena diagnoza osteochodbrosa c 5-6 s blokovým postavením spondylisa a spondylirtritida těžkého stupně. Mám před dalšími vyšetřeními. Je něco, s čím by mi mohla pomoci vaše terapie fokusovanou rázovou vlnou? Případně na co se mám připravit?
Předem děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

pro vaši diagnózu není fokusovaná rázová vlna tou nejvhodnější metodou. V rámci konzervativní terapie by se u Vás dala využít radiální rázová vlna pro ošetření měkkých tkání v kombinaci s fyzioterapií zaměřující se na ovlivnění svalových dysbalancí, nácvik správného držení těla, stabilizaci krčního úseku páteře. O nejvhodnějším postupu terapie se zkuste poradit se svým ošetřujícím lékařem po absolvování všech vyšetření.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.