Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
Volejte od 7:00-15:00

Zablokovaná krční páteř

Otázka

Dobrý den,

mám u sebe podezření na možnou blokádu krční páteře - problém s omezeným pohybem a občasnou bolestí mě bohužel trápí už téměř celý rok. Rád bych podstoupil vyšetření, ale netuším jak přesně postupovat - totiž, zda mohu přijít v rámci diagnostiky rovnou k Vám, nebo je nutná (případně vhodná?) návštěva ortopeda v rámci bydliště? Kolik by zhruba diagnostika a následná rehabilitace stála? Bylo by možné na takový zásah nějakým způsobem použít standardní pojištění u ČP?

Děkuji za odpověď.
 

Odpověď

Dobrý den, 

pokud jde opravdu jen o blokádu, pak bych vám doporučovala fyzioterapii kombinovanou s radiální rázovou vlnou (Fyzioterapie all inclusive). V případě uskřinutí nervu, je úspěšnější léčba s fokusovanou rázovou vlnou (FOKUS all inclusive). Obě varianty dobře popisujeme na našich stránkách. 

V případě jakýkoli dotazů prosím volejte na tel.: 606 404 804.

S pozdravem a přáním hezkého dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.