Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Bolesti nohou

Otázka

Dobrý den,

prosím Vás, již několik let si stěžuji na bolesti nohou. Hlavně když sedím a pak vstávám, tak mě bolí nohy od poloviny lýtek přes podkolenní jamky až do půli stehen na obou nohou. Dále mě brní prsty u nohou a v poslední době na pravé noze pata (asi ostruha). Doktoři většinou končí tím, že je to přiměřené mému věku (je mi 71 roků), nebo, že je to od páteře. Jinak jsem zdráv, žádné léky neužívám, krevní rozbor, tlak a moč, průchod cév - vše v pořádku jako mladík. Mám tento dotaz: lze u Vás provést kompletní vyšetření nohou a zjistit tak příčinu.
 

Odpověď

Dobrý den,

Vámi popsané obtíže mohou být spjaty s věkem, ale i jak Vám sdělili lékaři, od páteře, či ze špatně zatěžovaných nohou. S těmito problémy jsme schopni pracovat, rovněž s ostruhou patní. Nohy vyšetřujeme pomocí podoskopu, kde vidíme, jak zatěžujete plosky. Pokud chcete podrobné vyšetření nohou, je vhodné se obrátit na kvalitní ortopedické pracoviště.

S přáním pěkného dne
Iva Bílková - FYZIOklinika

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.