Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
Volejte od 7:00-15:00

Bolest a píchání v oblasti úponu Achillovy šlachy

Otázka

Dobrý den,

jsem amatérský běžec a již delší dobu trpím bolestmi/pícháním v oblasti úponu achillovky. Ze začátku to bylo jen občas, zejména při přitažení špičky, není je to i při běžné chůzi a můj stav se zhoršuje a začal se projevovat i na jiných částech těla (celá noha, došlapuji jinak, to namáhá další svaly a vzhledem k tomu že před rokem daná noha byla operována a nebyla doléčena, stav je opravdu špatný). Navštívil jsem několik ortopedů, ti mi však nepomohli, dostal jsem ''mazání'', klidový režim apod. Stav se však nezlepšil. Otok v místech šlachy neregistruji, je však zarudlá. Střídavě to mažu elmetacinem, ibalginem a koňskou mastí, je to však k ničemu. Prosím o jakoukoliv radu.

Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

určitě Vám doporučuji se objednat k nám na Fyziokliniku, kde Vám po vyšetření můžeme pomoci. Využíváme moderní terapii rázovou vlnou, se kterou máme v oblasti úponových bolestí dobré výsledky.

S přáním pěkného dne
Iva Bílková - FYZIOklinika

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.