Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
Volejte od 7:00-15:00

SI skloubení

Otázka

Prosím o radu, mam problém s SI skloubením, pálení pravého stehna, bral jsem Ketonal forte a účinek není takový. Existuje na to jiny účinný lék, nebo injekce? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

spíše než léky či injekci bych Vám doporučila vyhledat fyzioterapeuta. Léky Vám utlumí symptomy, ale samotný problém nevyřeší a jakmile vyprchají, potíže se zase vrátí. Zato během fyzioterapie Vám bude provedeno vyšetření a na jeho základě zvoleny manévry pro uvolnění a odblokování, které Vám uleví. Zároveň Vám terapeut doporučí cviky na doma, které mají předejít návratu potíží.
V případě zájmu o rezervaci termínu ve FYZIOklinice nás neváhejte kontaktovat na tel 606 404 804, nebo se objednejte online na službu Fyzioterapie Dospělí 60min, nebo Fyzioterapie All-Inclusive 60min.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.