Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-15:30
Volejte od 7:00-15:00

Bolesti od SI skloubení

Otázka

Dobrý den,

Před třemi lety u mě začaly bolesti vystřelující do levé nohy, příčinou je posun ploténky na rozhraní bederní a hrudní páteře a přetížení hrudní páteře. Po fyzioterapii a dlouhodobém cvičení bolesti odezněly, ale poslední půlrok se mi neustále projevují bolesti od SI skloubení na levé straně. Cvičení pomáhá pouze krátkodobě, bolesti se s různou intenzitou vrací a omezují mě

Co mám dělat? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

doporučuji Vám nechat si provést komplexní kineziologický rozbor u fyzioterapeuta, případně zobrazovací vyšetření, např. MRI. Na naší klinice řešíme tyto problémy fyzioterapií v kombinaci s Fokusovanou rázovou vlnou, která působí analgeticky a pomůže Vám od bolesti.

S pozdravem a přáním pěkného dne,
tým FYZIOkliniky

Pozn.: Odpovědi na zdravotní dotazy mají pro klienty informativní charakter a nenahrazují odborné lékařské/fyzioterapeutické vyšetření. V případě, že na základě podobnosti popsaných projevů usuzujete na konkrétní diagnózu, doporučujeme Vám konzultovat své potíže při osobní návštěvě lékaře nebo fyzioterapeuta. Informace zde prezentované nenaplňují znaky §2a zákona o regulaci reklamy č. 40/1995 Sb. Mohou být tedy prezentovány laické veřejnosti.