Pomůžeme od bolesti
Dnes je otevřeno 7:00-20:30
Volejte od 7:00-19:00

Fyzioterapie All-Inclusive

Během této služby Vám poskytneme to nejlepší, co je v dnešní době dostupné pro rychlou, efektivní a citlivou léčbu Vašich obtíží.

V čem jsme tak unikátní?

Naše zkušenosti v léčbě bolestí či funkčních poruch pohybového aparátu a vědomosti z oblasti anatomie a neurofyziologie lidského těla nás vedly k unikátní kombinaci fyzioterapie a aplikace radiální rázové vlny.

Tento terapeutický postup vypracovala a stále rozšiřuje Mgr. Iva Bílková. Kombinace fyzioterapie a aplikace rázové vlny nám umožňuje dosáhnout pocitu úlevy mnohem dříve, než je ve fyzioterapii obvyklé, neboť působíme přímo na příčinu vzniku bolestí.

V rámci terapie můžete očekávat:

Pozn.: Po klinknutí na obrázek se dozvíte více informací. 

Pro zobrazení klikněte na Cookies

Kdy je vhodný tento druh léčby?

Máte nějaký sval v napětí? Bolí Vás bedra? Nejdříve Vám uvolníme stažené svalové partie pomocí radiální rázové vlny a následně provedeme mobilizace. Tímto postupem předejdeme riziku poškození drobných vazů při následné manipulaci.

Trápí Vás na více místech těla (lokty, ramena, kolena, paty apod.) dlouhodobě neléčené bolesti? Po manuálním fyzioterapeutickém uvolnění postižených partií Vám za pomoci speciální radiální hlavice pomůžeme také zrychlit léčbu různých zánětů, např. povrchových šlach.

Máte akutní bolestivý problém a potřebujete okamžitou pomoc?  I v těchto případech se nám velmi osvědčuje využití Fyzioterapie All-Inclusive.

Co očekávat?

 • Uvolnění stažených svalových partií pomocí radiální rázové vlny, tímto postupem se předejde poškození vazů při následné manipulaci.
 • Zrychlení léčby zánětů např. povrchových šlach pomocí speciální radiální hlavice.
 • Úlevu ihned po terapii a to i bez použití chemických přípravků.
 • Promasírování okolní svalové partie technologií V-Actor (proti zpětnému návratu Vašich potíží).
 • Funkční tape k prodloužení terapeutického efektu tam, kde je to potřeba.

A ještě něco navíc!

 • Po ukončení terapie si můžete v naší vybavené tělocvičně procvičit cviky z uplynulé terapie.
 • V recepci máte k dispozici automat s filtrovanou vodou, nebo si nabídněte teplý čaj.

V čem se tato služba tak zásadně odlišuje od konkurence?

Na pracovištích konkurence je cena za léčbu radiální rázovou vlnou postavena na prodeji určitého počtu aplikovaných „rázů“. Za jednu aplikaci zaplatíte částku 500 - 1 200 Kč a dostanete od 1 000 do 2 000 rázů a to pouze do jednoho místa bolesti. Cena služby se tak při jedné návštěvě může snadno vyšplhat i na několik tisíc korun. Přitom jste obslouženi během několika minut…

Ve FYZIOklinice dostanete rámci jedné terapie 1 000 – 5 000 rázů na jedno čí více míst. A za celý takový balíček služeb dostanete jednoznačnou pevnou cenu.

Rázová vlna je dnes nejúčinnější fyzikální terapií. Ve FYZIOklinice jsme se proto rozhodli odstranit bariéru pro dostupnost této léčby. Nechceme, aby si klient měl strach říct o léčbu rázovou vlnou všude, kde ho něco trápí. Naše služba Fyzioterapie All-Inclusive umožňuje každému mít pod kontrolou cenu své léčby a její rozsah.

Naším nejvyšším zájmem je udělat vše pro to, abychom Váš pohybový problém co nejrychleji diagnostikovali a následně vyřešili. Chceme, abyste se mohli co nejdříve vrátit do běžného života. Nyní se už nemusíte bát ceny – plně se soustřeďte na léčbu. My Vás chceme vyléčit, ne pouze léčit.

Užijte si to u nás!

Přehled všech námi užívaných fyzioterapeutických metod

Zapůjčíme Vám zdarma fyzioasistenta

Fyzioasistent je moderní rehabilitační pomůcka, která Vám pomůže napravit nesprávné pohybové vzorce. Jedná se o malý senzor, který si aplikujete dle doporučení fyzioterapeuta mezi lopatky a který Vás upozorní vibrací vždy, když se Vaše záda uvolní do polohy, která není fyziologická. Zařízení je možné připojit k mobilní aplikaci, prostřednictvím které můžete sledovat pokroky k nápravě Vašich pohybových vzorů. 

 • Zařízení zapůjčujeme na vyzkoušení 1x zdarma jednomu klientovi na období max. 7 kalendářních dnů týden po absolvování alespoň jedné služby Fyzioterapie All-Inclusive a FOKUS All-Inclusive proti vratné kauci 3.000 Kč.
 • Mimo čerpání služby All-Inclusive, nebo na dobu delší než jeden týden po absolvování některé ze služeb All-Inclusive si můžete FYZIOasistenta zapůjčit za cenu 300 Kč na týden proti vratné kauci 3000 Kč (v ceně služby je jedna originální samolepka na jeden týden). V ceně není zahrnuta konzultace fyziologického držení těla a používání přístroje. Doporučujeme objednat se před první aplikací na 30 minut individuální fyzioterapie (700 Kč) ke kterémukoliv z našich fyzioterapeutů.

Kde všude ve FYZIOklinice ušetříte?

 • Levnější terapie díky unikátní službě Fyzioterapie All-Inclusive (platíte fixní cenu)
 • Sleva při zakoupení předplacené karty (množstevní sleva)
 • Menší počet návštěv díky nejkvalitnějšímu modernímu vybavení (rychlejší léčba)
 • Jsme se službou All-Inclusive nejdéle na trhu (vyvinuli jsme ji – máme zkušenosti)
 • Kinesiotaping zdarma součástí služby (platíte fixní cenu)
 • Nápoje zdarma (tak trochu jiné prostředí našeho centra…)
 • Pro fajnšmekry: sleva na službu, nebo služba zcela zdarma výměnou za propagaci FYZIOkliniky (zkuste se podívat, jak si můžeme vzájemně pomoci)

Rozsah služeb zahrnutých v ceně

* Skladbu terapie určuje fyzioterapeut dle efektivity pro daný pohybový problém

* V případě hodinové služby, na Vás máme vyčleněno 60 minut. Dle přání klienta může být služba prodloužena. Součástí této doby délky služby je čas na vyplnění dotazníku (pokud jste nedorazili o pár minut dříve a dotazník si již nevyplnili v recepci), odložení Vašich šatů a na konci terapie zápis terapie do karty nebo případné platby. Při délce služby např. 60 min počítejte s přibližně 50 minutami čistého času s terapeutem. V případě, že na terapii dorazíte později než na stanovený čas, bude Váš čistý čas s terapeutem kratší. 

Ceník

Fyzioterapie All-Inclusive 60min

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 1 800 Kč 1 800 Kč
3 terapie 5 100 Kč 1 700 Kč 300 Kč

Nákup terapií

 

Fyzioterapie All-Inclusive 90min

Počet terapií Cena Cena za 1 terapii Ušetříte
1 terapie 2 700 Kč 2 700 Kč
3 terapie 7 650 Kč 2 550 Kč 450 Kč

Nákup terapií

 

Službu je možné nyní absolvovat u těchto terapeutů

Mgr. Tereza Dvořáková
Objednat
Objednat
Mgr. Iva Bílková, Cert. MDT
Objednat
Objednat
Bc. Karolina Rathová
Objednat
Objednat
Bc. Barbora Mátlová
Objednat
Objednat
ThDr. Bc. Libuše Šťastná
Objednat
Objednat
Bc. Veronika Vosková
Objednat
Objednat
Bc. Tereza Veselková
Objednat
Objednat
Tereza Gertnerová
Objednat
Objednat
Mgr. Barbora Havlíčková
Objednat
Objednat
Mgr. Alla Yukhymenko
Objednat
Objednat
Mgr. Oksana Sarabyn
Objednat
Objednat
Bc. Monika Šmolcnopová
Objednat
Objednat
Martina Ulčová, DiS.
Objednat
Objednat
Bc. Tereza Pavlovská
Objednat
Objednat

 

Zdroj: LOHRER, Heinz, GERDESMEYER, Ludger. Multidisciplinary medical applications: Shock wave therapy in practice. Level10 Buchverlag Daniela Bamberg, Heilbronn, Německo. ISBN 978-3-9816095-0-9

Pozn.: Výsledky jsou individuální a závisí od jednotlivých predispozicí konkrétních osob. Výsledky v takových případech nemohou být garantované. O vhodnosti léčby rázovou vlnou rozhoduje podle zákona o zdravotních službách 372/2011 Sb. a v souladu s relevantními vyhláškami lékař (MUDr.) nebo univerzitně vzdělaný fyzioterapeut (Bc., Mgr.), který před zařazením aplikace rázové vlny do léčebného režimu provedl příslušnou diagnostiku a seznámil klienta s režimovými opatřeními, která je klient povinen dodržovat. Účinky aplikace rázové vlny se mohou lišit podle individuálních dispozic klienta, specifik jeho diagnózy a jeho schopnosti dodržovat stanovená léčebná opatření. Podrobné podklady, případně lékařské studie prokazující léčebné účinky rázové vlny je možné shlédnout na vyžádání v sídle FYZIOkliniky.